ଚୁପଚାପ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା ଝିଅଟି, ଆଉ ପଛରୁ ଆକ୍ରମଣ କଲା ମାଙ୍କଡ ,ଆଉ ତା ପରେ …….ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆମେ ମାଙ୍କଡମାନଙ୍କ ଆତଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି | ମାଙ୍କଡ ଏମିତି ପଶୁ ଅଟେ, ଯିଏ କି ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରିଦିଏ | ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଏହି ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ବହୁତ ଡରିଯାନ୍ତି | ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ମାଙ୍କଡମାନଙ୍କୁ ଡରିଥାନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ମାଙ୍କଡ ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଲରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓ ଦେଖି ହୁଏତ ଆପଣ ଡରି ଯାଇପାରନ୍ତି, କାରଣ ଭିଡ଼ିଓଟି ବହୁତ ଅଧିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ | ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ମାଙ୍କଡ ଜଣେ ଝିଅ ଉପରେ ଜୋରରେ ଆକ୍ରମଣ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ଆକ୍ରମଣ ଦ୍ୱାରା ଝିଅଟି ତଳେ ପଡ଼ିଯାଏ | ଯେପରି ଭାବେ ଝିଅଟି ତଳେ ପଡ଼ିଯାଏ, ସେଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ତାକୁ ବହୁତ ଆଘାତ ଲାଗିଥିବ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଅନ୍ୟ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ଝିଅ ସ୍କୁଲର ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଛି | ଲାଗୁଛି ଯେ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରାର୍ଥନା ସେସନ ଚାଲିଛି, କାରଣ ସବୁ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଲାଇନରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି | ଯେଉଁ ଝିଅ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ ହୁଏ, ସେ ଭିଡିଓରେ ସବୁଠାରୁ ପଛରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଗୋଟିଏ ମାଙ୍କଡ ଦୌଡ଼ି ଦୌଡ଼ି ଆସେ ଏବଂ ଚୁପଚାପ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଏହି ଝିଅ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଦିଏ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

View this post on Instagram

A post shared by salu (@shalini_shukla_143)

ଝିଅକୁ ଜୋରରେ ଠେଲି ଦେଲା ମାଙ୍କଡ :-

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ମାଙ୍କଡ ଝିଅଟିକୁ ପଛରୁ ଜୋରରେ ଠେଲି ଦିଏ | ଏହାପରେ ସେଠାରୁ ପଳାଇଯାଏ | ଅନ୍ୟପଟରେ ଝିଅଟି ମାଙ୍କଡର ଆକ୍ରମଣ ଦ୍ୱାରା ତଳେ ଜୋରରେ ପଡ଼ିଯାଏ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଝିଅଟି ତଳେ ପଡିବା ମାତ୍ରେ ବାକି ସବୁ ପିଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ତା ଆଡକୁ ଦେଖିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି ଏବଂ ଡରିଯାନ୍ତି | କିଛି ପିଲା ବୁଝିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ପ୍ରକୃତରେ କଣ ହେଲା |

ଭିଡିଓ ଦେଖି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି | କିଛି ୟୁଜର୍ସ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସବୁବେଳେ ମାଙ୍କଡ଼ଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା ଉଚିତ |ସେହିପରି ଅନ୍ୟ କିଛି ୟୁଜର୍ସ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଏପରି ଅଚାନକ ଆକ୍ରମଣ ହୋଇଯିବ, ସେତେବେଳେ କଣ ବା କରାଯାଇପାରିବ | ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ shalini-shukla-143 ନାମକ ୟୁଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଯେପରି ଭାବରେ ଝିଅଟି ତଳେ ପଡିଗଲା, ଏହାକୁ ଦେଖିବାପରେ କିଛି ୟୁଜର୍ସ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ତାକୁ ଅଧିକ ଆଘାତ ଲାଗିନାହିଁ ତ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.