ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଓଟକୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲା ଯୁବକ ,ଆଉ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ଯୁବକକୁ ପଣେ ଦେଲା ଓଟ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଟ୍ରେଣ୍ଡିଂ ଆନିମଲ୍ ଭିଡିଓ: ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏହି କଥା ଶୁଣିଛୁ ଯେ ମଣିଷକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ନିଜ କର୍ମର ଫଳ ମିଳିଥାଏ | ଯଦି ତୁମେ କାହାର ଭଲ କର, ଭଲ ମଧ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଘଟିବ, ଯଦି ତୁମେ କାହାର ଖରାପ କର, ତୁମ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | କୁହାଯାଏ ଯେ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଣିଷକୁ ତା ନିଜ କର୍ମର ଫଳ ମିଳିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଥିବା ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ କହିବେ ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହିଁ ତାଙ୍କର କର୍ମର ଫଳ ମିଳିଗଲା |

ଓଟକୁ ହଇରାଣ କରିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା

ଭିଡିଓଟି ଜଣେ ପୁରୁଷ ଏବଂ ଓଟର ଅଟେ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବା ଏକ ଓଟକୁ ହଇରାଣ କରନ୍ତି | ହଠାତ ଏହା ପରେ , ଓଟ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଲାତ ମାରି ମଜା ଚଖେଇ ଦେଇଥାଏ | ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର କର୍ମର ଫଳ ମିଳିଛି |

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଅନେକ ଗୁଡିଏ ଲୋକ ରାସ୍ତା ଉପରେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିଥିବାର ଦେଖାଯାନ୍ତି | ସମସ୍ତେ ନିଜ ନିଜ କାମରେ ଚାଲିଥାନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ, ଏକ ଓଟ ସେହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଯାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଅନ୍ୟ ପଟେ ଗୋଟିଏ ବାଳକ ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଓଟ ପାଖ ଦେଇ ଯାଉଥାଏ । ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବାଳକଟି ଓଟ ଦେଇ ଯିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଓଟର ଲାଞ୍ଜ ଟାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ | ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ-

ବାଳକଟିକୁ ପଡିଥିଲା ଜୋରଦାର ଲାତ

ଏତିକି ସମୟ ଭିତରେ ଓଟଟି ବାଳକକୁ ତା ପଛ ଗୋଡରେ ଲାତ ମରିଦିଏ | ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଓଟଟି ମାରିବା ମାତ୍ରେ ବାଳକଟି ଦୂରରେ ଯାଇ ଧଡାମ କରି ପଡ଼ିଯାଏ | ଭିଡିଓଟି ପ୍ରକୃତରେ କର୍ମଫଳର ସଠିକ ଉଦାହରଣ | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓଟି ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଲାଗୁଛି| ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ସୁଜନ୍ତା ନନ୍ଦା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ବହୁତ ମଜାଳିଆ କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସେ କ୍ୟାପସନରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ ଲେଖିଥିଲେ, ‘କର୍ମା’ | ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଟି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହାକୁ ଏହାକୁ ହିଁ କାର୍ମର ଫଳ କୁହାଯାଏ, ସେପଟେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁକ କୁ ଥଟ୍ଟା କରିବାର ଏହାହିଁ ଫଳାଫଳ’ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇ ଚାଲିଛି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.