ଗର୍ବରେ ଚୁରମାର ହୋଇ ରାତାରାତି ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହିପରି ଜୀବନ ବିତାଇବାକୁ ହେଉଛନ୍ତି !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ କେବଳ ମନୋରଞ୍ଜନର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ନୁହେଁ | ଏହା ଏମିତି ଗୋଟିଏ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ରାତାରାତି ପରଫର୍ମ କରି ଷ୍ଟାର ହୋଇପାରିବେ | ଏହିପରି ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା, ଯିଏ କି ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କ ଗୀତ ‘ଏକ ପ୍ୟାର କା ନଗମା” ଗାଈ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରେଲୱେ ଷ୍ଟେସନରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଭିକ ମାଗି ମାଗି ଏହି ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଲା | ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ରାତାରାତି ସୁପରଷ୍ଟାର ହୋଇଗଲେ | କିନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ କେଉଁଠି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ କଣ କରୁଛନ୍ତି | ଯଦି ନାହିଁ ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା |

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ମ୍ୟୁଜିକ କମ୍ପୋଜର ଏବଂ ହିମେସ ରେସମୀୟା ତାଙ୍କୁ ନିଜ ମୁଭି “ହ୍ୟାପି ହାର୍ଡ଼ି ଆଣ୍ଡ ହିର”ରେ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ | ସେ ଗାଇଥିବା ଗୀତକୁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କଲେ | କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ଲୋକମାନେ ହିମେସ ରେସମୀୟାଙ୍କ ଉପରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ ଯେ ସେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ କଣ୍ଠରେ କେବଳ ମ୍ୟୁଜିକକୁ ହିଁ ରଖିଛନ୍ତି | ଏପରିକି ହିମେସ ରେସମୀୟା ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ କାମ ଦେଇ ନିଜେ ଲାଇମଲାଇଟର ଅଂଶ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ଜଗତର ଷ୍ଟାର ରାନୁ ମଣ୍ଡଳଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମିଳିପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ଅଚାନକ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ କୁଆଡେ ଗାଏବ ହୋଇଗଲେ | କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଲା | ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପୁଣିଥରେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ହାତ ମେଲାଇ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଭିକ ମାଗୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡ଼ିଓଟି ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ଭିଡିଓ ଅଟେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ୟୁଜର୍ସ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି | ସେମାନେ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ନିଜର ଗର୍ବ ଯୋଗୁଁ ପୁଣି ତଳେ ପଡିଗଲେ |

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ କୁହାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ “ବଚପନ କା ପ୍ୟାର” ଗୀତ ଗାଈ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୁଣିଥରେ ଭାଇରଲ ହେଲେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ପୁଣିଥରେ ନିଜର ପୁରୁଣା ଜୀବନକୁ ବିତାଇବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ ମିଳିବା ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି |

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଖୁବଶୀଘ୍ର ‘ରାମାୟଣ’ ରେ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦୀପିକା ଚି଼ଖଲିଆଙ୍କ ମୁଭିରେ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରନ୍ତି | ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାନୁ ମଣ୍ଡଳ ଶେଷଥର ପାଇଁ ବଙ୍ଗାଳି ସିଂଗିଙ୍ଗ ଶୋରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.