୧୨ ବର୍ଷର ଏହି ଝିଅଟି ପଞ୍ଚ ମାରିମାରି ଭାଙ୍କି ଦେଉଛନ୍ତି ବଡ ବଡ ଗଛ,ଯଦି ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନି,ତା ହେଲେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକରୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ପିଲାଙ୍କୁ ଦେଖିଥିବେ । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଝିଅଟିର ଶୋଷଣ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ମଧ୍ୟ ଲୁହରେ ଭରିଯିବ । ଆମେ ୧୨ ବର୍ଷର ଝିଅ ଇଭନିକା ସାଦ୍ଭାକାସଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ, ଯାହାଙ୍କ ଶକ୍ତି ସମ୍ପର୍କରେ ତାଙ୍କ ନିରୀହ ଚେହେରାକୁ ଦେଖିଲେ ଆନ୍ଦାଜା ଲଗାଇ ହେବନାହିଁ।

ପଞ୍ଚ ମାରି ବଡ ବଡ ଗଛ ଗୁଡିକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦିଅନ୍ତି :-

ଅବନିକା ଏପରି କାମ କରିଦିଅନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁ ସମ୍ପର୍କରେ ବିଶାଳକାୟ ବରଗଛ ତଳେ ବସିଥିବା ବଡ ବଡ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ କଳ୍ପନା କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ। ଅବନିକା ଏପରି ଏକ ବିଶାଳକାୟ ଗଛକୁ ପଞ୍ଚ ମାରି ଭାଙ୍ଗି ଦିଅନ୍ତି। ଆଜିକାଲି ଅବନିକାଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏକ ଭିଡିଓରେ, ସେ ଏକ ଗଛକୁ ପିଟିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ସେ ଗଛକୁ ଏତେଗୁଡ଼ିଏ ପଞ୍ଚ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆଘାତ କଲେ ଯାହାକୁ ଆପଣ କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । ତଥାପି, ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କ ବୃକ୍ଷର ଭିଡିଓ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି, ସେ ଆମକୁ ନିଶ୍ୱାସ ଦେଉଥିବା ଗଛକୁ କାହିଁକି ଭାଙ୍ଗୁଛନ୍ତି ।

ଛୋଟବେଳୁ କରୁଛନ୍ତି ବକ୍ସିଂ :-

ଅବନିକା ଋଷର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି। ସେ ପିଲାଦିନରୁ ବକ୍ସିଂ କରିଆସୁଛନ୍ତି । ଅବନିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିତା ରୁଷ୍ଟ୍ରମ ସାଦଭାକାସ୍ ବକ୍ସିଂ ପାଇଁ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ରୁଷ୍ଟ୍ରମ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ବକ୍ସିଂ କୋଚ୍ । ଅବନିକାଙ୍କ ପଞ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଡ ବଡ ମାନଙ୍କୁ ଧୂଳିର ସ୍ୱାଦ ଦେଇଥାଏ ।

ବନେଇ ସାରିଛନ୍ତି ୱାର୍ଲକପ୍ :-

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅବନିକା ୫ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ବିଶ୍ୱ ରେକର୍ଡ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ତା’ର ପଞ୍ଚ ଏତେ ଦ୍ରୁତ ଯେ ସେ ୧ ମିନିଟରେ ୬୫୪ ଥର ପଞ୍ଚ କରେ । ଅବନିକା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କବାଟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ତାଙ୍କର ପଞ୍ଚ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅନେକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଜିନିଷ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି ।

ପୂରା ପରିବାର କରନ୍ମି ବକ୍ସିଂ :-

ଅବନିକାଙ୍କର ୭ ଭାଇଭଉଣୀ ଅଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ପିଲାମାନେ ବକ୍ସିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପିତାଙ୍କଠାରୁ ବକ୍ସିଂ ଶିଖୁଛନ୍ତି । ଘରେ ଅବନିକାଙ୍କ ମା ହିଁ ଏକମାତ୍ର ଯିଏ ବକ୍ସିଂ ସହିତ ଜଡିତ ନୁହଁନ୍ତି । ଅବନିକାଙ୍କ ମାତାଙ୍କ ନାମ ଅନିଆ ସାଦଭାକାସ ଏବଂ ସେ ଜଣେ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟ ଥିଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.