ଏମିତି ସ୍ୱାମୀ ଶତ୍ରୁକୁ ମଧ୍ୟ ନ ମିଳୁ, ସ୍ତ୍ରୀକୁ କହିଲା – ଆଜି ମୋ ହାତରୁ ଖାଅ, ତାପରେ ଲୁଚିକି ମିଶାଇ ଦେଲା ବିଷ,ଆଉ ତା ପରେ …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ସ୍ୱାମୀ ନିଜ ହାତରେ ଖୁଆଇଲା ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଖାଇବା :-

ବାସ୍ତବରେ ହରନୌତ ଥାନାର ଵିଚଲି ବଜାର ପାଖେ ରହୁଥିବା ଲବନେଶ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ଚାନ୍ଦନୀ କୁମାରୀ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ | ବିବାହ ଆରମ୍ଭରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁକିଛି ଠିକ ଚାଲିଥିଲା | ତାପରେ ନୂତନ ବର୍ଷରେ ସ୍ୱାମୀ ଦିନେ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କହିଲା ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ହାତରେ ତିଆରି ଖାଇବା ଖୁଆଇବ | ସ୍ୱାମୀର ଏହି କଥା ଶୁଣି ସ୍ତ୍ରୀ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଗଲା | ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଇବା ତିଆରି କଲା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀର ରୁମକୁ ନେଇଆସିଲା |

ଲୁଚିକି ଖାଇବାରେ ମିଶାଇ ଦେଲା ବିଷ :-

ଏଠାରେ ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ ରୁମରୁ ବାହାରକୁ ପଠାଇଲା | ଏହି ସମୟରେ ସେ ଖାଇବାରେ ବିଷ ମିଶାଇ ଦେଲା | ତାପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଯେତେବେଳେ ଏହି ବିଷାକ୍ତ ଖାଇବା ଖାଇଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ମରିଗଲା | ଏହି ଘଟଣାର ଖବର ମୃତିକାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିବାପରେ ସେମାନେ ବହୁତ କାନ୍ଦିଲେ | ସେମାନେ ପୋଲିସକୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଲେ | ଏହାସହିତ ଜ୍ୱାଇଁକୁ ନେଇ ଗୋଟିଏ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା ମଧ୍ୟ କଲେ |

ଏହି କାରଣରୁ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବିଷ ଦେଇ ମାରିଲା :-

ଚାନ୍ଦନୀଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଲବନେଶ ପ୍ରାୟତଃ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଯୌତୁକ କଥାକୁ ନେଇ ହଇରାଣ କରୁଥିଲା | ଘରଲୋକ ମାନେ ଜ୍ୱାଇଁଙ୍କୁ ବିବାହରେ କିଛି ପଇସା ଦେବାକୁ କଥା ଦେଇଥିଲେ | ତେବେ ପରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା କାରଣରୁ ଏହି କଥାକୁ ପୁରା କରିପାରିଲେ ନାହିଁ | ଏହାର ଲବନେଶ ପ୍ରାୟତଃ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ସେହି କଥାକୁ ମନେ ପକାଇ ପଇସା ମାଗିବାକୁ କହିଲା | ଯେତେବେଳେ ଚାନ୍ଦନୀ କହିଲେ ଯେ ମୋ ଘରଲୋକେ ଗରିବ ଏବଂ ପଇସା ଦେଇପାରିବେ ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେ ତା ସହିତ ମାରପିଟ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା |

ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଜାଣିପାରିଥିଲେ :-

ଚାନ୍ଦନୀଙ୍କ ଭାଇ କୃତିମାନ ଭାରତୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲବନେଶ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପଇସା ମାଗିବାକୁ ନେଇ ଚାନ୍ଦନୀ ସହିତ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ | ଚାନ୍ଦନୀ ଘରଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକଥର କହୁଥିଲେ ଯେ ଶାଶୂଘର ଲୋକେ ତାକୁ ଦିନେ ମାରିଦେବେ |ବର୍ତ୍ତମାନ ତାହା ହିଁ ହେଲା | ସେମାନେ ଚାନ୍ଦନୀକୁ ବିଷ ଦେଇ ମାରିଦେଲେ |

ପୋଲିସ କରୁଛି ଯାଞ୍ଚ :-

ଏହି ମାମଲାର ସୂଚନା ମିଳିବାପରେ ଲେହେରି ଥାନା ପୋଲିସ ଶବକୁ ନିଜ କବ୍ଜାକୁ ନେଇ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି | ଏଠାରେ ରିପୋର୍ଟରେ ବିଷ ଖାଇଥିବାର କଥା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି | ଏହାର ପୋଲିସ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଯାଞ୍ଚରେ ଲାଗିପଡ଼ିଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.