ଜିଓର କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ପକାଉଛି ଦ୍ୱନ୍ଦରେ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଯୋଜନାରେ 20% କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମିଳୁଛି ଆଉ କେଉଁଥିରେ ମିଳୁନି |

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଗ୍ରାହକମାନେ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି କି JioMart Maha କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍ କେଉଁ ପ୍ଲାନ ରେ ଲାଗୁହୋଇଛି,ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଯେତେବେଳେ ଜିଓ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ, ଅନେକେ ଅନୁମାନ କରିଥିଲେ ଯେ ସିଲେକ୍ଟ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନରେ ଏହି ଅଫର ଲାଗୁହେବ ବୋଲି,ଯାହା ସେହି ସମୟରେ କେବଳ ତିନୋଟି ଥିଲା – 299 ଟଙ୍କା, 666 ଟଙ୍କା ଏବଂ 719 ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ତାହା ହୋଇ ନଥିଲା,ଯେହେତୁ କମ୍ପାନୀ କୌଣସି ଅଫିସିଆଲ୍ ଘୋଷଣା କରିନାହିଁ, ତେଣୁ ଅନେକ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି,ଆମେ ଅପାଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ, ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ମାର୍ଟ ମହା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନାରେ 20% ଲାଗୁହେନବ ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ 200 କିମ୍ବା ତାଠୁ ଅଧିକ ହେବ,ତେଣୁ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ କେବଳ ଉପରୋକ୍ତ ତିନୋଟି ଯୋଜନାରେ ସୀମିତ ନୁହେଁ |

କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପ୍ରୋଗ୍ରାମ୍ କୁ ନେଇ ଗ୍ରାହକମାନେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ:-

ଜିଓରୁ ଘୋଷଣାର ଅଭାବ କାରଣରୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ 299, 666 ଟଙ୍କା କିମ୍ବା 719 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇଁ ଚୟନ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଛି,କିନ୍ତୁ ଏହା 200 ରୁ ଅଧିକ ମୂଲ୍ୟର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅସୀମିତ ଲାଭ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ, ତେଣୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ Jio ରୁ ସେମାନଙ୍କର ପସନ୍ଦିତ ପ୍ରିପେଡ୍ ସହିତ ରିଚାର୍ଜ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ ଆଉ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇପାରିବେ,ଯଦି ଆପଣ 200 ଟଙ୍କାରୁ କମ୍ ମୂଲ୍ୟର ଏକ ପ୍ଲାନ କୁ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ମିଳିବ ନାହିଁ |

କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ରୁ କରିପାରିବେ ଅଲଗା ରିଚାର୍ଜ :-

ଜଣେ ଜିଓ ଗ୍ରାହକ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ସର୍ବାଧିକ 200 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ନିଜର 20% କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ କୁ Jio ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଅଲଗା ରିଚାର୍ଜରେ MyJio ଆପ୍ଲିକେସନ୍ କିମ୍ବା କମ୍ପାନୀର ୱେବସାଇଟ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରିବେ, କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ରାଶି କିମ୍ବା ପଏଣ୍ଟ କୁ ବ୍ୟବହାରAJio, Jio Mart ଇତ୍ୟାଦିରେ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ |

କମ୍ପାନୀ ନିକଟରେ ହିଁ 2999 ଟଙ୍କା ପ୍ଲାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି:-

telecomtalk ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଜିଓ ଗ୍ରାହକମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନୀତିର ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ନେଇ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଥିଲେ,କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ସହିତ, ଜିଓ ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୋବାଇଲ୍ ରିଚାର୍ଜରେ ରିହାତି ପାଇପାରିବେ, ଯାହାକି ଭାରତର ଏୟାରଟେଲ୍ ଆଉ ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଘରୋଇ ଟେଲିକମ୍ ସେବା ପ୍ରଦାନକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ତୁଳନାରେ ଜିଓର ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନାକୁ ଅଧିକ ଶସ୍ତା ଆଉ ଅଦ୍ଭୁତ ବିକଳ୍ପ ବନାଏ,ଜିଓ ନିକଟରେ 2999 ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଏକ ନୂଆ ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ ଘୋଷଣା କରିଛି, ଯାହା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ 2.5GB ଡାଟା ଏବଂ 365 ଦିନ ପାଇଁ 20% କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.