ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଟ୍ରେନରେ ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ,ଆଉ ତା’ପରେ ଯାହା ହେଲା,ଦେଖିଲେ ହସିହସି ଆପଣଙ୍କର ପେଟ ଦରଜ ହୋଇଯିବ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆମେ ସମସ୍ତେ କେବେ ନା କେବେ ଟ୍ରେନରେ ନିଶ୍ଚୟ ଯାତ୍ରା କରିଥିବା,ଆଉ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଲୋକ ସିଟ ରେ ବସିବା ପାଇଁ ଝଗଡା କରୁଥିବାର ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ,ଏହି ସମୟରେ, ସେଇଠି କିଛି ଲୋକ ଟ୍ରେନରେ ଶୋଇ ନିଜ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ତ ଅନେକ ଥର ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ସେମାନେ ସିଟ୍ ଉପରେ ବସି ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରୁଥିବାର ନଜର ଆସନ୍ତି,ଏହି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ପେଟ କୁ ଧରି ହସିବା କୁ ଲାଗିବେ :-

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓଟି ବହୁତ ମଜାଦାର ଅଟେ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମାନେ ନିଜ ତୁମର ପେଟକୁ ଧରି ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେବେ,ପ୍ରକୃତ ରେ, ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଶୋଇବା ପାଇଁ ସ୍ଥାନ ମିଳିଲା ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ ସେ ସିଟ୍ ଉପରେ ବସି ଘୁଙ୍ଗୁଡ଼ି ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ,ଆଉ ଏହା ପରେ ଯାହା ହେଲା ତାହା ଦେଖି,ଟ୍ରେନରେ ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ହସକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରିନଥିଲେ ଆଉ ଜୋର-ଜୋରେ ରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ |

ପ୍ରକୃତ ରେ ,ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସିଟ ରେ ବସିଥିବା ସମୟରେ ଏତେ ଗଭୀର ନିଦରେ ଶୋଇଥିଲେ ଯେ ସେ ସିଟରୁ ଦୁଲ କରି ତଳେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ,କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କର ଏହି ଶୋଇବାର ଭିଡିଓ ତିଆରି କରୁଥିଲେ,ଆଉ ସେତେବେଳେ ସେହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଏହି ଘଟଣା ମଧ୍ୟ ଧରା ପଡିଯିଥିଲା,ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଜଲ୍ଦି -ଜଲ୍ଦି ଭାଇରାଲ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି,ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ସହିତ ଏହି ଭିଡ଼ିଓର ବହୁତ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ-

View this post on Instagram

A post shared by sayyam_pi (@sayyyam_pi)

ଦୁଲ୍ କରି ଚଟାଣ ରେ ପଡ଼ିଯାନ୍ତି ବ୍ୟକ୍ତି :-

ଭିଡିଓଟି ଏକ ସାଧାରଣ ବଗିରେ ସୁଟ୍ ହୋଇଥିବାର ଜଣାପଡିଛି,ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଅନେକ ଯାତ୍ରୀ ସେହି ସିଟ୍ ଉପରେ ବସି ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି,ଏହି ସମୟରେ, କିଛି ଲୋକ ସିଟ୍ ନ ପାଇବା କାରଣ ରୁ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାନ୍ତି,ତା’ପରେ ସିଟ୍ ଉପରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ଗଭୀର ନିଦ ରେ ଶୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଏ,ଯଦିଓ ତାଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରକାରବି ଧାରଣା ନଥିଲା ଯେ ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସେ ଚଟାଣରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି,ସେ ନିଦ ରେ ଶୋଇବା ସମୟରେ ଦୁଲ୍ କରି ଆଉ ଚିତ୍କାର କରି ତଳେ ପଡ଼ିଯାନ୍ତି, ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଟିକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ sayyyam_pi ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.