ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଏମିତି ଧକ୍କା : OYO ରେ ରୁମ ବୁକିଂ କରିଥିଲେ ଟୁରିଷ୍ଟ,କିନ୍ତୁ ପହଞ୍ଚିଲା ପରେ ହେଲେ ବହୁତ ହଇରାଣ ! ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଗୋଟିଏ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣାରେ 9ଜଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଗ୍ରୁପ ପୁଡୁଚେରୀ ରେ ସେତେବେଳେ ଫସିଗଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଜାଣିଲେ ଯେ OYO ମାଧ୍ୟମରେ ବୁକ୍ କରାଯାଇଥିବା ରୁମ୍ ଉପସ୍ଥିତ ନଥିଲା । ଗ୍ରୁପ୍ରର ଜଣେ ମେମ୍ବର ଅଭିସାନ୍ତ ପନ୍ତ ଲିଙ୍କଡଇନରେ ଏହି ଖରାପ ଅନୁଭବ ବିଷୟରେ ସେୟାର କଲେ । ନିଜ ପୋଷ୍ଟ ର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ହସ୍ପିଟାଲିଟିରେ ଆମକୁ ବହୁତ୍ ଖରାପ ଅନୁଭବ ମିଳିଲା ।’ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିସାନ୍ତ ପନ୍ତ ପୁଡୁଚେରୀରେ OYO 74612 ରୟାଲ ପ୍ଲାଜା ବୋର୍ଡିଙ୍ଗ ଆଣ୍ଡ ଲାଂଜିଙ୍ଗ ବୁକ କରିଥିଲେ | ୯ଜଣ ଲୋକଙ୍କ ଗ୍ରୁପକୁ ଡିସେମ୍ବର ୨୪ତାରିଖ ରାତିରେ ହୋଟେଲରେ ପହଂଚିବାର ଥିଲା |

ହୋଟେଲ ବୁକ କରିବାପରେ ଫସିଲେ ଟୁରିଷ୍ଟ :-

ତେବେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ହୋଟେଲ ମିଳିଲା ନାହିଁ | କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ କେବଳ ଚାହିଁରହିଲେ ଏବଂ ରାତି ୧୧ଟାରେ ସେମାନେ ଜାଣିଲେ ଯେ ଏପରି କୌଣସି ହୋଟେଲ ସେଠାରେ ନାହିଁ | ଏହି ଗ୍ରୁପରେ ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଥିଲେ | ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ରାତି ଅଧରେ ନିଜକୁ ଗୋଟିଏ ଭୟଙ୍କର ଏବଂ ସୁନସାନ ରାସ୍ତାରେ ଫସିଥିବାର ଜାଣିପାରିଲେ | ତାପରେ ସେମାନେ କଷ୍ଟମର କେୟାରକୁ କଲ କରିବାପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ କୁହାଗଲା ଯେ ତାଙ୍କୁ କୁହାଗଲା ଯେ ଏପରି କୌଣସି ପ୍ରପର୍ଟି ହିଁ ନାହିଁ |

ହୋଟେଲରେ ପହଂଚିବା ପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି :-

ପନ୍ତ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “OYO ରେ ରହିବାର ଭୟ ମତେ ଗତ ରାତି ଡିସେମ୍ବର ୨୪ ତାରିଖରେ ହସ୍ପିଟାଲିଟିରେ ସବୁଠାରୁ ଖରାପ ଅନୁଭବ ମିଳିଲା, ଆମେ ପଣ୍ଡିଚେରୀରେ OYO 74612 ରୟାଲ ପ୍ଲାଜା ବୋର୍ଡିଙ୍ଗ ଆଣ୍ଡ ଲାଂଜିଙ୍ଗ ବୁକ କଲେ ଏବଂ ବିଳମ୍ବିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏହା ଜଣାପଡିଲା ଯେ ସେହି ହୋଟେଲ ସେଠାରେ ନଥିଲା | ଏହି ସ୍ଥାନ କେତେ ଭୟଙ୍କର ଏବଂ ସୁନସାନ ଅଟେ, ଏହା ବୁଝିବାପାଇଁ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ | ଆମେ ରାତି ୯ଟାରୁ ୧୧ଟା ମଧ୍ୟରେ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ, ଏହା ଜାଣିବାପାଇଁ ଯେ ଏହି ହୋଟେଲ ଏଠାରେ ଅଛି କି ନାହିଁ |” ସେ ଲୋକେସନର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି, “ଗୋଲମାଲ ଭାଇ ସବୁ ଗୋଲମାଲ |”

Leave A Reply

Your email address will not be published.