ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ କି ପ୍ରସାଦ ଖୁଆଇଲା ପୋଲିସ ! ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆପଣ ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖିଥିବେ ଯେ କୌଣସି ବିବାହ ସମାରୋହ କିମ୍ବା କୌଣସି ପାର୍ଟିରେ ଲୋକମାନେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଡିଜେ ଲାଗନ୍ତି ଏବଂ ଖୁବ ଡାନ୍ସ କରନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେ ଏହାଦ୍ୱାରା ରାସ୍ତା ଯାମ ହେଉଛି କିମ୍ବା ଆଖପାଖରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଡିଜେର ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା କେତେବେ ସମସ୍ୟା ହେଉଛି | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନେକଥର ନିଜ ଆଖପାଖରେ ଡିଜେ ଲାଗିଲେ ଖୁବ ନାଚିଥିବେ | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏପରି କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଦେଖିବା ଉଚିତ |

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସମସ୍ତେ ଦେଖିବା ଉଚିତ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସମସ୍ତ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଦେଖିବା ଉଚିତ, ଯାହାଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ଉପରେ ନାଚିବାପାଇଁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଥାଏ | ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ମଜା ଲାଗିବ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରଶାସନ ଡିଜେ ବଜାଇବାର ସମୟ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କରିଛି | ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ରାତି ୧୦ଟା ପରେ ଡିଜେ ବଜାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | ତେବେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ପ୍ରଶାସନର ନିୟମକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଡିଜେ ବଜାଇ ନାଚନ୍ତି |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଧ୍ୟ ଏପରି କିଛି ରହିଛି | ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଅନେକ ଲୋକ ଫୁଲ ସାଉଣ୍ଡରେ ଡିଜେ ବଜାଇ ଡାନ୍ସ କରୁଥିଲେ | ଭିଡ଼ିଓଟି କୌଣସି ରାସ୍ତାର ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ହିଁ ଡାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ନାଚୁଥିବା ଯୁବକ ବହୁତ ମସ୍ତିରେ ଅଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଲୋକ ଏପଟ ସେପଟ ହୋଇ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ନାଚୁଥାନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ :-

ପୋଲିସ ଵାଲା ମାନଙ୍କର ହୁଏ ଏଣ୍ଟ୍ରି :-

ଅଚାନକ ସେଠାରେ ପୋଲିସ ବାଲାଙ୍କର ଏଣ୍ଟ୍ରି ହୁଏ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଦୁଇ ତିନି ଜଣ ପୋଲିସ ନିଜ ହାତରେ ବାଡ଼ି ନେଇ ଆସିଲେ ଏବଂ ନାଚୁଥିବା ଯୁବକମାନଙ୍କ ଉପରେ ବାଡ଼ିରେ ମାଡ଼ ବର୍ଷା କଲେ |ଏହି ସମୟରେ ଯେଉଁ ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କୁ ବାଡ଼ିରେ ମାଡ଼ ବର୍ଷା ହୁଏ, ସେମାନେ ଡାନ୍ସ ଛାଡି ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ଭିଡ଼ିଓଟି ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଅଟେ | ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ |

ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ପୋଲିସ ଵାଲା ଚାରିପଟେ ବାଡ଼ି ଚଳାଉଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ହିଁ ସାରା ପଡିଆ ଖାଲି ହୋଇଯାଏ | ଏହି ଫନି ଭିଡିଓ ଗୋଟିଏ ଶିକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ | ଭିଡିଓକୁ @DRGulati80 ନକମ ୟୁଜର ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସହିତ ୟୁଜର କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମିଳିଗଲା ପ୍ରସାଦ” | ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ମଜା ଆସିଗଲା ତ ?”

Leave A Reply

Your email address will not be published.