ମଣ୍ଡପରେ ରୀତିନୀତି ସମୟରେ ବର କଲା ଏମିତି ଲଜ୍ଜାଜନକ କାଣ୍ଡ,କେହି ଏମିତି ଭାବି ମଧ୍ୟ ପାରିବେ ନାହିଁ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ପ୍ରାୟତଃ ଦେଖାଯାଇଥାଏ ଯେ ବିବାହରେ କନ୍ୟା ନିଜ ବିବାହ ଦିନକୁ ନେଇ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ବିବାହରେ କେଉଁ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧିବାକୁ ହେବ କିମ୍ବା ତାପରେ ରିସେପ୍ସନରେ କେଉଁ କେଉଁ ସ୍ପେଶାଲ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିବାକୁ ପଡିବ, ଝିଅ ଏହାର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ଅନେକ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ଲାଗିଯାଏ |

ବିବାହ ଦିନ ହଲରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କେଉଁ ଗୀତାରେ ହେବ, ସବୁକିଛି ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ପ୍ଲାନିଂ କରାଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଟିକେ ଭାବନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ମଣ୍ଡପରେ କନ୍ୟାର ସବୁ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା ପାଣିରେ ଭାସିଯିବ ଏବଂ ବର ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏପରି ଲଜ୍ଜାଜନକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିଦେବ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାବି ମଧ୍ୟ ପାରିବେ ନାହିଁ, ସେତେବେଳେ କଣ ହେବ ?

ବାସ୍ତବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ବର ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧାଇବା ସମୟରେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିଦିଏ ଯେ ଚାରିପଟେ ହଂଗାମା ଖେଳିଯାଏ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ସେଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ବିବାହ ମଣ୍ଡପରେ ବର-କନ୍ୟା ବସିଛନ୍ତି | ମଣ୍ଡପରେ ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ ସବୁ ରୀତିନୀତିକୁ ପୁରା କରାଯାଉଛି | ସେହିପରି ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଫଟୋ ଉଠାଇବା ସମୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିଛି ଏବଂ ଭିଡିଓଗ୍ରାଫର ଭିଡିଓ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ପଣ୍ଡିତ ବରକୁ କନ୍ୟା ବେକରେ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧାଇବା ପାଇଁ କୁହନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ବର ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧାଇବା ପାଇଁ ଉଠେ ଏବଂ କନ୍ୟା ବେକରେ ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧାଇବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ବଢେ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଝିଅର ମା ମଧ୍ୟ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି |

ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଆଉ ଜଣେ ଝିଅ ଠିଆ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ବର ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧାଇବା ପାଇଁ କନ୍ୟା ଆଡକୁ ଟିକେ ନଇଁପଡ଼େ, କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଆଜ୍ଞା ହଁ, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା କୌଣସି ଅନ୍ୟ ଝିଅ ବେକରେ ବର ମଙ୍ଗଳସୂତ୍ର ପିନ୍ଧାଇ ଦିଏ |

ଯେତେବେଳେ ବର ଦ୍ୱାରା ଏହି ଲଜ୍ଜାଜନକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରାଯାଏ, ସେତେବେଳେ ତାକୁ ଦେଖିବାପରେ ମଣ୍ଡପ ଏବଂ ବିବାହ ସ୍ଥଳରେ ଥିବା ସବୁ ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି | ସେହିପରି ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା କନ୍ୟାର ମା ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ତଳେ ବସିଥିବା କନ୍ୟା ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରେ ନାହିଁ ଯେ ତାର ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ସ୍ୱାମୀ ଏତେ ବଡ଼ କାଣ୍ଡ କରିଦେଇଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଆପଣମାନେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବରର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କାରଣରୁ ପାଖଆଖ ଲୋକ ବହୁତ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଜୋରରେ ପାଟି କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ଏହି ସମୟରେ କାହାର ହସିବା ଶବ୍ଦ ମଧ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଶୁଣାଯାଉଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ ଦେଉଛନ୍ତି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.