ଗାଧେଇବାକୁ ଯାଇଥିବା ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିବାରୁ ମୃତ୍ୟୁ,ଯଦି ଶୀତ ଦିନରେ ଗରମ ପାଣିରେ ଗାଧାଉଛନ୍ତି ତା ହେଲେ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଅବହେଳା କାରଣରୁ ସୁନ୍ଦର ଜୀବନ ଜିଉଁଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରେ ପଡିଗଲେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଥଣ୍ଡାରେ ସବୁଦିନ ପରି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମରେ ପାଣି ଗରମ କରୁଥିଲେ | ପାଣି ଗରମ କରିବାପାଇଁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ରଡ଼ ଲଗାଇଥିଲେ |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାଧେଇବା ପାଇଁ ବାଥରୁମକୁ ଭିତରୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ, କିନ୍ତୁ ତାପରେ ସେ ଏହି ବାଥରୁମରୁ ବାହାରି ପାରିଲେ ନାହିଁ | ବାଥରୁମରୁ କେବଳ ତାଙ୍କର ଶବ ଆସିଲା | ପାଣି ଗରମ କରୁଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କର କରେଣ୍ଟ ଲାଗିବା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

ଏହି ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଘଟଣା ୟୁପିର ଅଲିଗଡ଼ରେ ଜଟାରି ଅଂଚଳର ଗୌରୌଲା ଗାଁର ଅଟେ | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗୌରୌଲା ଗାଁର ପ୍ରଧାନ ଯାଦବେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ତଥା ଯାଦୁଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କର ବାଥରୁମରେ ବିଦ୍ୟୁତ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିବା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ବାଥରୁମର ଗେଟକୁ ଭାଙ୍ଗି ଶବକୁ ବାହାରକୁ ଅଣାଯାଇଥିଲା | ପ୍ରାୟ ୫-୬ ଘଣ୍ଟା ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ମୃତ ଶରୀରରେ ହଲଚଲ ଦେଖି ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଦିଲ୍ଲୀ ମଧ୍ୟ ନେଇଗଲେ, କିନ୍ତୁ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଦେଲେ |

ବିଦ୍ୟୁତ କରେଣ୍ଟ ହେଲା କାଳ :-

ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ବାଥରୁମରେ ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ ରଡ଼ ଦ୍ୱାରା ପାଣି ଗରମ ହେଉଥିଲା | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ବାଥରୁମରେ ଗାଧୋଇବା ପାଇଁ ଗଲେ ଏବଂ କରେଣ୍ଟ କବଳକୁ ଆସିଗଲେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |କିଛି ସମୟ ପରେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ୫ ବର୍ଷୀୟ ଝିଅ ଲବିକା ନିଜ ମମିକୁ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଡାକିଲା, ସେତେବେଳେ ଭିତରୁ ଶବ୍ଦ ଆସିଲା ନାହିଁ | ଲବିକା ଏହାର ସୂଚନା ନିଜ ଜେଜେମା ଗୁଡ଼ି ଦେବୀଙ୍କୁ ଦେଲା |

ଜେଜେମା ସେଠାରେ ପହଂଚି ବାଥରୁମର କବାଟକୁ ବାଡେଇ ବାଡେଇ ଡାକିଲେ, ଯେତେବେଳେ ବାଥରୁମରୁ କୌଣସି ଜବାବ ଆସିଲା ନାହିଁ ସେତେବେଳେ ଜୋରରେ ପାଟି କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଯାହାଙ୍କ ଶବ୍ଦ ଶୁଣି ପରିବାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଦୌଡ଼ି ଆସିଲେ | ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ବାଥରୁମରୁ ବାହାରକୁ ବାହାର କରାଗଲା | ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ କୈଳାଶ ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଗଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଦେଲେ |

ପ୍ରିୟଙ୍କା ନିଜ ୫ ବର୍ଷୀୟ ଝିଅ ଲବିକାଙ୍କୁ କାନ୍ଦୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଛାଡ଼ିଗଲେ | ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ପ୍ରଧାନ ଯାଦବେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ତାରିଖରେ ବୈଷ୍ଣ ଦେବୀଙ୍କ ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.