ଟିଭି ଆକ୍ଟର ମହାଦେବ ମୋହିତ ରେନା କଲେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସିକ୍ରେଟ ୱେଡିଙ୍ଗ, ନୂତନ ବର୍ଷରେ ଦେଲେ ନିଜ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କୁ ଉପହାର !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ନୂତନ ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟିଙ୍କ ବିବାହର ବାତାବରଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଜାରି ରହିଛି | ସେପଟେ ୨୦୨୧ରେ ବିକ୍କୀ କୌଶଳ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫ ବିବାହ କଲେ ଏବଂ ଏପଟେ ଟିଭି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ନୂତନ ବର୍ଷ ସହିତ ଏହି ବିବାହର ବାତାବରଣ ଶେଷ ହୋଇନାହିଁ | ନିକଟରେ ଟିଭି ଦୁନିଆରୁ ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ସରପ୍ରାଇଜ ଆସିଯାଇଛି |

ଟିଭିରେ ଭୋଲେନାଥଙ୍କ ରୋଲ ପ୍ଲେ କରି ଘରେ ଘରେ ପରିଚିତ ଅଭିନେତା ମୋହିତ ରେନା ବିବାହ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଖବର ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ | ବୋଧହୁଏ କେହି ଜାଣି ମଧ୍ୟ ନଥିବେ ଯେ ମୋହିତ ରେନାଙ୍କର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |

ଅଭିନେତାଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଅଦିତି ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ ସମୟର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ମୋହିତ ରେନା ନିଜେ ନିଜର ବିବାହର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ସହିତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବେଷ୍ଟ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଏବଂ ଅଭିନନ୍ଦନ ମିଳୁଛି | ଫ୍ୟାନ୍ସ ତ ଆକ୍ଟରଙ୍କ ଏହି ଖୁସିଖବର ପାଇ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ମୋହିତ ରେନାଙ୍କୁ ମିଳିଲା ତାଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ :-

ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ସହିତ ମୋହିତ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ – ପ୍ରେମ କୌଣସି ବାଧାକୁ ଚିହ୍ନେ ନାହିଁ, ଏହି ବାଧାଗୁଡିକୁ ପାର କରିଥାଏ, ସବୁ କଷ୍ଟକୁ ପାର କରିଯାଏ, କଠିନରୁ କଠିନ ପାଚେରୀକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦିଏ | ସେହି ଆଶା ଏବଂ ନିଜ ବାପାମାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଆମେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁଇ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ହୋଇଛୁ | ଏହି ନୂତନ ଯାତ୍ରାରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଭଲପାଇବା ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦରକାର | ଅଦିତି ଏବଂ ମୋହିତ |

ଏହି ନୂତନ ଯୋଡି ଉପରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲପାଇବା ବର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି :-

ଏହି ଫଟୋରେ ମୋହିତ ଧଳା ସେରବାନି ଏବଂ ଧଳା ମୁକୁଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ସେହିପରି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଦିତି ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ମୃଣାଲ ଠାକୁର, କରଣ ଜୋହର, ଦିୟା ମିର୍ଜା ସହିତ ଫ୍ୟାନମାନଙ୍କ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ସେହିପରି ଜଣେ ୟୁଜର ହର-ହର ମହାଦେବ ବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଶିବ-ପାର୍ବତୀ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଫୋଲୋର କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି, ସବୁ ଆକଟର୍ସଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଗଲା |

Leave A Reply

Your email address will not be published.