ପୁତୁରାଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଦେଇ ବସିଲେ ଖୁଡି ! ପୁତୁରାଙ୍କୁ ବାହାହେବା ପାଇଁ କଲେ ଜିଦ,ଆଉ କହିଲେ ଆମ ଭିତରେ …

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ମୁରଦାବାଦ, ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ,ଏହି ପ୍ରବାଦ ବୁଧବାର ଦିନ ମସୱାସୀ ଚାଉକି ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଗାଁରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ପ୍ରେମରେ ଫିଦା ହୋଇଥିବା ବିବାହିତା ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଦୁଇ ସନ୍ତାନଙ୍କ ସହ ଛାଡି ଯାଇ ପୁତୁରା ଙ୍କ ଘରେ ବସିଥିଲେ, ଜିଦି କରିଥିଲେ କି ସେ ପୁତୁରା ଙ୍କୁ ବାହାହେବେ, ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଯୁବକ ଜଣକ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଖୁଡି ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି,ପୀଡିତା ସ୍ୱାମୀ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଆଉଟପୋଷ୍ଟ ପୋଲିସକୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତ|

ରାମପୁରର ମସବାସିର ଏକ ଗାଁର ଜଣେ ମହିଳା ପ୍ରେମର ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରି ନିଜ ଦେଢ଼-ଶୁର ଙ୍କ ପୁଅକୁ ଭଲପାଇ ବସିଥିଲେ, କୁହାଯାଏ ଯେ ଦୁହେଁ ଲୁଚି-ଛପି ଦେଖା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ,

ସେତେବେଳେ ସେ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଖୁଡି ଆଉ ପୁତୁରା ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଏତେ ଗଭୀର ହୋଇଯାଇଥିଲା ଯେ ଉଭୟ ପୀଡିତ ଙ୍କ ସହ ମାଡ -ପିଟି ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ,ପ୍ରେମରେ ଅନ୍ଧ ଥିବା ଖୁଡି ତାଙ୍କ ଦେଢ଼-ଶୁର ଙ୍କ ପୁଅ ଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ବସିଗଲେ, ପୀଡ଼ିତ ସ୍ୱାମୀ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଜ କରିବାକୁ ପୋଲିସକୁ ଦେଇଛନ୍ତି, ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେସ୍ ରିପୋର୍ଟ ଦାଖଲ ହୋଇନାହିଁ |

ବଳାତ୍କାର ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା:-

ରାମପୁରର ସୌଦନଗରରେ ଘରେ ଝିଅ କୁ ଏକୁଟିଆ ଦେଖି ଯୁବକ ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ, ଏହା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଧମକ ଦେଇ ସେଇଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ, ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇଛି,ଆଜିମନଗର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରିସରରେ ଥିବା ଏକ ଗାଁର ଜଣେ ଝିଅ ନିଜ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିଲେ,ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ କିଛି କାମ ପାଇଁ ପଡ଼ୋଶୀ ଯାଇଥିଲେ

ଘରେ ନାବାଳିକାକୁ ଏକୁଟିଆ ଦେଖି ପଡୋଶୀ ଯୁବକ ଘରେ ପଶି ଛୁରୀରେ ଧମକ ଦେଇ ନାବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା,ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ, ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତଉଫିକ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ଜେଲକୁ ପଠାଇଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.