ବିବାହ ରିସେପସନକୁ ବାତିଲ କରିଦେଲେ ଦମ୍ପତି,ଆଉ ରିସେପସନରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାକୁ ଥିବା ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାକୁ ଗରିବମାନଙ୍କୁ ଦାନ କରିଦେଲେ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ବିବାହରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ୍ ରିସେପ୍ସନ୍ ର ଅନେକ ଫୋଟୋ ସବୁ ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ଦମ୍ପତି ଅସହାୟ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ଦୁଇବେଳା 2 ର ରୁଟି ପାଇବାରେ ମଧ୍ୟ ଆସାମର୍ଥ ଅଟନ୍ତି, ବିଶାଲ ଜେନ ଆଉ ସେଜଲ ଯୋଶୀ 15 ନଭେମ୍ବରରେ ଆବୁଧାବିରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଏହି ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ନିଜର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ୍ ପାଇଁ 20 ଲକ୍ଷ ବଜେଟ୍ ରଖିଥିଲେ|

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଇନ୍ଦୋରରେ ରହୁଥିବା ବିଶାଲ ଜେନ 19 ବର୍ଷ ବୟସରେ କଲେଜ ଛାଡି ନିଜର କମ୍ପାନୀ Sunshy Group ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ, ଇନ୍ଦୋରର ର ହିଁ ସେଜାଲ ଆଉ ବିଶାଲ ବ୍ୟବସାୟିକ ପାର୍ଟନର ଅଟନ୍ତି, ନିକଟରେ ସେ ୟୁଏଇରେ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି, ଉଭୟ ୟୁଏଇକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ଆଉ ନିକଟରେ ବିଶାଲ ଆଉ ସେଜାଲ ମଧ୍ୟ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି |

ବିଶାଲ ଆଉ ସେଜାଲ ନଭେମ୍ବର 15 ରେ ଆବୁଧାବିର Qasr Al Sarab ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଏହି ବିବାହ ସମାରୋହରେ କେବଳ ସୀମିତ ଲୋକଙ୍କୁ ହିଁ ଡକାଯାଇଥିଲା, ବିବାହ ପରେ ବିଶାଲ ଆଉ ସେଜାଲ ସେମାନଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ଏକ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ରିସେପ୍ସନ୍ କରିବାର ଥିଲା, ଏଥିପାଇଁ ସେ 20 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ରିସେପ୍ସନ୍ ର ଏହି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ |

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vishal Jain (@vishaljofficial)

 

ଗରିବ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେବା ଆଉ ଦେଶର ପ୍ରତି ଭାଗରେ ଟୀକାକରଣ କରିବା ପାଇଁ ବିଶାଲ ବିଭିନ୍ନ ଦାନକାରୀ ସଂସ୍ଥାକୁ 10 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିଲେ, ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଅଭାବୀ ପିଲାମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ସେଜାଲ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଥିବା ବେଳେ 5 ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏକ ଚ୍ୟାରିଟି ନିଲାମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ |

ରିସେପ୍ସନ୍ ନକରି ଗରିବ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ବିଶାଲ ଜେନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଟଙ୍କା ସେହି ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବା ଉଚିତ ଯେଉଁମାନେ ଦିନ କୁ ଦୁଇଥର ଖାଇବା ପାଇବାରେ ଅସମର୍ଥ ଅଟନ୍ତି, ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ଅର୍ଥ ଗରିବ ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବା ଉଚିତ୍, ବିଶାଲ ଜେନ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅକ୍ଷୟ ପାତ୍ର ନାମକ ଏକ ସଂସ୍ଥାକୁ ଦାନ କରିଆସୁଛନ୍ତି, ଯାହାକି ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଗରିବ ପିଲାଙ୍କୁ ଦୈନିକ ମାଗଣା ସ୍କୁଲ ମିଲ ଉପଲବ୍ଧ କରିଥାନ୍ତି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.