ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପ୍ରେମିକ ହାତକୁ ଟେକିଦେଲା ସ୍ୱାମୀ ! କହିଲା… ଯାଅ ଶିବାନୀ,ଆଜିଠାରୁ ସେ ହିଁ ତୁମ ସ୍ଵାମୀ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବିହାର ଅନେକ ମାମଲାରେ ଗୋଟିଏ ପଛୁଆ ରାଜ୍ୟ ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ସମ୍ପର୍କ ସହିତ ଜଡିତ ଏମିତି କିଛି ମାମଲା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି, ଯାହା 1999 ରେ ଆସିଥିବା ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ‘ ହମ୍ ଦିଲ୍ ଦେ ଚୁକେ ସନମ’ କୁ ମନେ ପକାଇ ଦେଇଛି । ଆଜ୍ଞା ହଁ, କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବିହାରର ଜମୁଇରୁ ସମ୍ପର୍କର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଯେକୌଣସି ସମ୍ପର୍କର ଆଧାର ପ୍ରେମ, ସମର୍ପଣ ଏବଂ ତ୍ୟାଗ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଏମିତି କିଛି ଜମୁଇ ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ବିବାହର ଭିଡିଓ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସ୍ବାମୀ ବିକାଶ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଶିବାନୀ ଙ୍କର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସଚିନ ସହିତ ବିବାହ କରାଉଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ ବେଙ୍ଗାଳୁରୁର ଅଟେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ମାମଲାକୁ 1999 ମସିହାରେ ଆସିଥିବା ଫିଲ୍ମ ହମ୍ ଦିଲ୍ ଦେ ଚୁକେ ସନମର କାହାଣୀ ସହିତ ଯୋଡ଼ି ଦେଖାଯାଉଛି ।

ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟ ଙ୍କ ବିବାହ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସଲମାନ ଖାନ ଙ୍କ ସହିତ କରାଇ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ତେବେ ଏପରି ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ । ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବିବାହ କରାଇବାର ଏହି ମାମଲା ପ୍ରାୟ ଏକ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ ଏହାର ସତ୍ୟତା ଉପରେ ଦାବି କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଭିଡ଼ିଓରେ ବିକାଶ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀର ବିବାହ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ କରାଇବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି । ଏହାବ୍ୟତୀତ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଶିବାନୀ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିଲେ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ, ଶିବାନୀଙ୍କର ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସଚିନଙ୍କ ସହିତ ଅଫେୟର ଥିଲା ।

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିକାଶ ବିବାହ ପରେ ଶିବାନୀଙ୍କ ସହିତ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଏଠାରେ ସେ ଗୋଟିଏ ଘରୋଇ କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରୁଥିଲେ । ସେହିପରି ଶିବାନୀ ଙ୍କୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସଚିନ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ଆସିଗଲା । ଯାହା ପରେ ବିକାଶ ସେହି ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବିବାହ କରାଇ ଦେଲେ ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.