ପିକନିକ ସ୍ପଟ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ଯୁବକକୁ ବାଡେ଼ଇଲେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ,ଏବେ ୩ ଜଣ ଯାକ ଥାନାରେ ..ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ସୋନଭଦ୍ର ଜିଲ୍ଲାର ଦୁଧ୍ଧିନାଲା କ୍ଷେତ୍ରର ହାଥୀନାଲା ପିକନିକ ସ୍ପଟରେ ରବିବାର ବୁଲିବାକୁ ଆସିଥିବା ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ଓ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହୋଇଗଲା|ପ୍ରେମି-ପ୍ରେମିକା ଛେଡଛାଡ କରୁଥିବା ଦୋସ୍ତକୁ ମାଡ ମାରିଲେ|ଏଥିରେ ଖପ୍ପା ହୋଇ ଯୁବକ ହାଥୀନାଲା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ଲୁଟର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ|

ଲୁଟ ଖବର ମିଳିବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସକୁ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଗଲା|ପୋଲିସ ଆରୋପୀ ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକାକୁ ହିରାସତରେ ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରିବାରୁ ଲୁଟ ଖବର ମିଥ୍ୟା ଜଣାଗଲା|ପୋଲିସ ତିନି ଜଣଯାକୁ ହିରାସତରେ ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି|

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ପିପରି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରେନୁକୋଟରେ ରହୁଥିବା ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ଓ ଜଣେ ଯୁବତୀ ବାଇକରେ ହାଥୀନାଲା ପିକନିକ ସ୍ପଟ୍ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ|ଅପରାହ୍ନ ୧୨ ପରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ନିଶା ଖାଇ ସଡକର ପାଖରେ ଥିବା ୨ କିମି ଘଞ୍ଚ ଜଙ୍ଗଲକୁ ବୁଲିବାକୁ ଗଲେ|ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରେମି-ପ୍ରେମିକା ସହ ଯାଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ଝଗଡା ହେଲା ଫଳରେ ଦୁହେଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ|

ନାରାଜ ଯୁବକ ସେଠାରୁ ସିଧା ହାଥୀନାଲା ଥାନା ପହଞ୍ଚି ହଜାରେ ଟଙ୍କା ଲୁଟର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ|ଏହାପରେ ତୁରନ୍ତ ଦ୍ୱଧ୍ଧୀ ପୋଲିସ ସବାରି ବସରୁ ନିଶାସକ୍ତ ଯୁବକ ଯୁବତୀକୁ ହିରାସତରେ ନେଲା|ଏହାପରେ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ନେଇ କୋତଵଲୀ ପହଞ୍ଚିଲା|ସେଠାରୁ ତିନିକୁ ହାଥୀନାଲା ଥାନା ନେଇ ପଚରାଉଚରା କରାଗଲା|

ଥାନାଧ୍ୟକ୍ଷ ରବିନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁହେଁ ଯୁଵକ ଯୁବତୀ ଦୁହେଁ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଜାଣନ୍ତି|ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଯୁବତୀ କହିଲା ଯେ ଯୁଵକ ତା ସହ ଛେଡଛାଡ କରିବାକୁ ଲାଗିବାରୁ ସେ ତା ମିତ୍ର ସହ ମିଶି ପିଟିଲେ|ମାରପିଟ୍ ସମୟରେ ଯୁଵକ ପକେଟରୁ ଦଶ ହଜାର ଟଙ୍କା ଗଳିପଡିଲା ଯାହାକୁ ସେ ଉଠାଇଲେ|ସେଥିରୁ ଅଢେଇ ହଜାର ଦେଇ ଘରକୁ ଯିବାକୁ କହିଲେ|ପୋଲିସ ତିନି ଜଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଜଣାଇ ଥାନାକୁ ଡକାଇଛି|

Leave A Reply

Your email address will not be published.