ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଯୁବକଙ୍କୁ ଓଲଟା ଟାଙ୍ଗି ପ୍ରବଳ ପିଟିଲେ,ଆଉ ତା ପରେ …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା ପଛର ରହସ୍ୟ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ହିଁ ବିଧାନସଭା ମୋବ ଲିଞ୍ଚିଂ ପ୍ରତିରୋଧ ବିଲ ୨୦୨୧ କୁ ରେକଟିଫାଇ କରିଛି, କିନ୍ତୁ ଆଇନକୁ ଭିଡ଼ ଭିତରେ କେହି ବି ଡ଼ରୁନାହାନ୍ତି | ଏଥର ମାମଲାଟି ପଲାମୁର ଅଟେ, ଯେଉଁଠାରେ ଲେସଲିଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର କରମା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଜଣେ ପ୍ରେମିକକୁ ଗଛରେ ଟାଙ୍ଗି ପିଟିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ପୋଲିସ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚରେ ଲାଗିପଡ଼ିଛି |

ବାସ୍ତବରେ, ପଲାମୁ ଜିଲ୍ଲାର ଲେସଲିଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର କରମା ଗ୍ରାମରେ ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗଛରେ ଓଲଟା ଟାଙ୍ଗି ପିଟିବାର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ତେବେ ଏହି ମାମଲାଟି ପାଞ୍ଚ-ଛଅ ଦିନର ପୁରୁଣା ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ବୁଧବାର ଦିନ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ଲେସଲିଗଞ୍ଜ ପୋଲିସ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଛି |

ତେବେ, ଏହି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପୋଲିସ ପାଖରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କୌଣସି ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜିକରଣ କରାଯାଇନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଭାଇରଲ ଭିଡିଓକୁ ଆଧାର କରି ଯାଞ୍ଚ କରିବାରେ ଲାଗିପଡ଼ିଛି | ଏସପି ଚନ୍ଦନ କୁମାର ସିହ୍ନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏହି ମାମଲାର ସୂଚନା ଆଜି ହିଁ ପାଇଛନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ହାତକୁ ଆସିଛି | ଏହାପରେ ଲେସଲିଗଞ୍ଜ ଅଫିସର ଇନଚାର୍ଜଙ୍କୁ ଏହି ମାମଲାରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାପାଇଁ କହିଛନ୍ତି | ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ମାରପିଟ କରାଯାଇଛି ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କରାଯିବ |

ଏପଟେ ଲେସଲିଗଞ୍ଜ ଥାନା ପୋଲିସ ଗୌତମ କୁମାର ରାୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ଘର ସତବରବାର ଝାବର ଅଂଚଳରେ ଅଟେ | ତାଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଛି | ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିବାପାଇଁ ଡରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ମାମଲାରେ ବୟାନ ନିଆଯିବ ଏବଂ ଦୋଷୀମାନଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆରମ୍ଭ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ମାମଲା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଟେ | ଯୁବକ ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗାଁ ଲୋକମାନେ ଆପତ୍ତିଜନକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦେଖି ନେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ବହୁତ ମାଡ ମରାଯାଇଥିଲା | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବାର ଆରୋପ ଲଗାଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗଛରେ ଓଲଟା ଟାଙ୍ଗି ବହୁତ ମାଡ ମାରିଥିଲେ | ଯୁବକଙ୍କ ସାଥିରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ, ଯିଏକି ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ କବଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା | ସେହି ଯୁବକଙ୍କ ପରିଚୟ ଥାନା ଅଂଚଳର ତାବର ଗାଁର ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଭାବରେ ହୋଇଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.