ଭାଉଜଙ୍କୁ ବିଧବା ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖି ଦିଅରର ତରଳିଲା ହୃଦୟ, ଝିଆରୀର ଜନ୍ମଦିନରେ ତା ମାଆ ସହିତ କଲେ ବିବାହ ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଶିବପୁରୀରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ କିଛି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ, ତେଣୁ ତାଙ୍କର ବିବାହ ତାଙ୍କ ଦିଅରଙ୍କ ସହିତ କରି ଦିଆଗଲା | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହା ଯେ ଏହି ବିବାହରେ ନିଜେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଦିଅର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ-ଶ୍ୱଶୁର ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଥିଲେ |

ଏହି ପୁରା ମାମଲା ଶିବପୁରୀର ନବାବ ସାହେବ ରୋଡ଼ ନିବାସୀ ଶିକ୍ଷକ ଅଶୋକ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ଘର ସହିତ ଜଡିତ | ଶିକ୍ଷକ ଅଶୋକ ଚୌଧୁରୀଙ୍କର ଦୁଇଜଣ ପୁଅ ଥିଲେ | ବଡ ପୁଅର କରୋନା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ବଡ଼ ପୁଅ ସୁରଜ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ବିବାହ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଫତେହପୁର ସିକରିର ସପନା ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା |

ଦୁହେଁ ଖୁସିରେ ନିଜ ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଗତ ବର୍ଷ ଗୋଟିଏ ଝିଅର ବାପାମା ହୋଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ରହିପାରିଲା ନାହିଁ | ଏହି ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ରେ ସୁରଜଙ୍କର କରୋନା ମହାମାରୀ କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | କରୋନାର ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ସୁରଜ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ |

ସୁରଜଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଘରର ଖୁସି ଶୋକ ପାଲଟିଗଲା | ଜବାନ ପୁଅ ଚାଲିଯିବା ଏବଂ ବୋହୂର ବିଧବା ହେବାର ଯନ୍ତ୍ରଣାକୁ ଶାଶୁ ଶ୍ୱଶୁର ଦେଖିପାରୁ ନଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ ବୋହୂ ଏବଂ ଛୋଟ ନାତୁଣୀକୁ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନେ ନିଜର ଏକ ବର୍ଷର ନାତୁଣୀର ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଗୋଟିଏ ଉଦାହରଣ ରଖିଲେ |

ନାତୁଣୀର ପ୍ରଥମ ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ଅଶୋକ ଚୌଧୁରୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବୋହୂର ବିବାହ ନିଜର ସାନ ପୁଅ ଏବଂ ସପନାଙ୍କ ଦିଅର ମନୋଜ ଚୌଧୁରୀଙ୍କ ସହିତ କରିଦେଲେ |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସପନା ଚୌଧୁରୀ ନିଜ ଦିଅରଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ ଶ୍ୱଶୁର ଅଶୋକ ଚୌଧୁରୀ, ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ଆଜିୟା ଶ୍ୱଶୁର(ମନୋଜଙ୍କ କକା) ସରଦାର ସିଂହ ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ କହିବା ଏବଂ ବିଚାର-ବିମର୍ଷ କରିବା ପରେ ହିଁ କରିଥିଲେ |

ଜବାନ ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ ଜବାନ ବୋହୂ ବିଧବା ହୋଇଯିବା କାରଣରୁ ଘର ପରିବାର ଏହି ଦୁଃଖ ଦେଖିପାରୁନଥିଲେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେମାନେ ସାନ ପୁଅ ସହିତ ସପନାଙ୍କର ବିବାହ କରି ଦେଇଥିଲେ | ଘରର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ମନୋଜ ଏବଂ ସପନା ମଧ୍ୟ ଖୁସି ଥିଲେ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.