ଟ୍ରାଇବଲ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ତଞ୍ଜାନିୟା ଭାଇ ଜଣକ ଆଉ ଗୋଟିଏ ଗୀତରେ କଲେ ଅଜବ ଡ୍ୟାନ୍ସ, ତାଙ୍କର ଡ୍ୟାନ୍ସ ମୁଭଗୁଡିକୁ ଦେଖି ଫିଦା ହୋଇଯିବେ ଆପଣ ! ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ !

ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଗୀତଗୁଡିକର ପାଗଳପଣ ସାରା ଦୁନିଆରେ ବ୍ୟାପିଚାଲିଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଆମ ଦେଶୀ ଗୀତଗୁଡିକ ଉପରେ ବିଦେଶୀ ମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ନାଚୁଛନ୍ତି | ଏହିପରି ସଂଗୀତ ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇ ତଞ୍ଜାନିୟାର ଜଣେ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ଯୋଡି ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲାଣି ନିଜ ଦେଶରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛନ୍ତି | ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମର ଗୀତାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ଲିପ୍ସିଙ୍ଗ ଏବଂ ଡାନ୍ସର କିଛି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ୟୁଜରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି |

ଆମେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ତଞ୍ଜାନିୟାର ଟିକଟକ ଷ୍ଟାର କିଲି ପଲ ଏବଂ ନିମାଙ୍କ ବିଷୟରେ, ନିକଟରେ ଆଫ୍ରିକାର ଏହି ଭାଇ ନିଜର ଆଉ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ରିଲିଜ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ଟ୍ରାଇବଲ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଯୁଗନୁ ଗୀତରେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ମୁଭ ଦେଖାଇ ଝୁମୁଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ଏହି ଗୀତ ପରଫରମାନ୍ସ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

View this post on Instagram

A post shared by Kili Paul (@kili_paul)

ଏହି ଭିଡିଓକୁ କିଲି ପଲ ନିଜ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଯାହାକୁ ଖବର ଭାବରେ ଲେଖିବା ବେଳକୁ ୨.୮ ମିଲିୟନ ଭ୍ୟୁ ସହିତ ଏକ ଲକ୍ଷ ୬୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିସାରିଛି | ଏହାସହିତ ଅନେକ ୟୁଜର ଏହାର କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ନିଜ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ସମସ୍ତେ ଏହି ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

ନିକଟରେ ସେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ କିୟାରା ଆଡ଼ବାଣୀଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସେରଶାହା’ର ଗୀତ ‘ରନ୍ଟା ଲମ୍ବିଆ’ରେ ଲିପ୍ସିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ, ଯାହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରଠାରୁ ହିଁ ଏହି ଯୋଡି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରଲ ହୋଇ ଚାଲିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କର ନୁଆଁ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.