ତିନୋଟି ପିଲା ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହ-ତ୍ୟା କରିବାପରେ ନିଜେ କଲା ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା, କାନ୍ଥରେ ଏବଂ ୧୧ଟି ପେଜ ବିଶିଷ୍ଟ ସୁସାଇଡ ନୋଟରେ ଲେଖିଲା ଏହି କଥା

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ହରିୟାଣାର ହିସାର ଜିଲ୍ଲାର ନଙ୍ଗଥଲା ନିବାସୀ ପରିବେଶପ୍ରେମୀ ରମେଶ ସ୍ତ୍ରୀ, ଦୁଇଟି ଝିଅ ଏବଂ ପୁଅକୁ ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ନିଜ ରୁମର କାନ୍ଥ ଉପରେ ଚକ ଦ୍ୱାରା ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ଶୋଇଛନ୍ତି, ଏବେ ଶାନ୍ତି ଅଛି | ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଚାଦର ଘୋଡାଇ ଦେଇଥିଲେ, ଯାହାଫଳରେ କେହି ସନ୍ଦେହ କରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ତାପରେ ଭିତରର ଦୁଇ ରୁମର କବାଟ ଖୋଲା ଛାଡିଦେଲେ ଏବଂ ବାହାରର ମେନ ଗେଟ ବନ୍ଦ କରି ବାହାରକୁ ଚାଲିଗଲେ |

ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଛି, ଶରୀରର ବୋଝ ଶେଷ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସକାଳ ଚାରିଟା ହୋଇସାରିଛି | ଘରୁ ବାହାରି ଆସିଛି, ଏତେ ଶୀତରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇ ଯାଉଛି, କ୍ଷମା କରିଦେବ, ସମସ୍ତଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି | ଏହା ସେହି ଶେଷ ଦୁଇ ଲାଇନ ଅଟେ, ଯାହା ରମେଶ ବର୍ମା ନିଜର ଦୁଇ ଝିଅ, ପୁଅ, ସ୍ତ୍ରୀକୁ ହତ୍ୟା କରିବାପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଲେଖିଲେ | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ସୋମବାର ସକାଳେ ପୋଲିସ ଯେତେବେଳେ ରମେଶ ବର୍ମାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲା, ସେତେବେଳେ କପି ଉପରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ଦୁଇ ପେଜର ସୁସାଇଡ ନୋଟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା |

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ରମେଶ ୪ରୁ ୪:୩୦ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି ଗାଡି ସାମ୍ନାରେ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଗାଡିର ଟାୟାରରେ ଅନେକ ମିଟର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘଷିହୋଇଥିବାର ଚିହ୍ନ ରହିଛି, ଯେଉଁଥିରୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ଡ୍ରାଇଭର ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବଂଚିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି |

ତିନି ଦିନ ଧରି ଶୋଇ ନାହିଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମନ ମୁକ୍ତ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି :-

ଜୀବନର ଶେଷ ଦିନରେ ବହୁତ ମନ ଲଗାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲି | ମେସିନ କିଣିଲି, ଦୋକାନ ମଧ୍ୟ କିଣିଥିଲି | ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଆହୁରି ବହୁତ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଆସୁଥିଲା | ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବହୁତ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଆସିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଶରୀର ଏବଂ ମନ ହାର ମାନି ସାରିଥିଲା | ମନ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁକ୍ତ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କଥା କିମ୍ବା ସୁଖ ଅଟକାଇ ପାରିବ ନାହିଁ |

ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାତିରେ ଏସବୁ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରେ | ତିନି ଦିନରୁ ଅଧିକ ମୁଁ ରାତିସାରା ଅନିଦ୍ରା ରହିଛି, ମୋ ଆଖିରେ ନିଦ | ମନକୁ ବହୁତ ଲୋଭ ଦେଲା, କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଗଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଟକିବା କଷ୍ଟକର ଥିଲା | ଶେଷରେ ମନର ବୋଝ ଓହ୍ଲାଇ ଗଲା | କୌଣସି ଅବସୋସ କିମ୍ବା ଦୁଃଖ ନାହିଁ | ତିନିଥର ଲାଇନ ତାର ପାଟିରେ ନେଲି, କିନ୍ତୁ କରେଣ୍ଟ ଲାଗିଲା ନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋର ମନେ ପଡିଲା, ମତେ ତ କରେଣ୍ଟ ହିଁ ଲାଗିବ ନାହିଁ |

୧୧ ପେଜର ସୁସାଇଡ ନୋଟରେ ଏହା ଲେଖିଲା :-

ପୁଅର ଖାତାରେ ୧୧ ପେଜର ସୁସାଇଡ ନୋଟ ଲେଖିଛନ୍ତି | ସେଥିରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଜୟଦେବଙ୍କ ପାଇଁ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି, ଜୟଦେବ ଜୀ, ମୁଁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଦେଉଛି | କିନ୍ତୁ ନିରୀହମାନେ ମଧ୍ୟ ସବିତା ଏବଂ ନିରୀହ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏକାକୀ ଦୁନିଆରେ ଛାଡି ପାରିବି ନାହିଁ, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଉଛି | ସନ୍ଦୀପଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କ୍ଷମା ମାଗୁଛି, ଗତ ବର୍ଷ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଏସବୁ ହେବାର ହିଁ ଥିଲା | … ତୁମର ରମେଶ

Leave A Reply

Your email address will not be published.