ପୁଅକୁ ଖାଇବା ପାଇଁ ଦେଲେ କଦଳୀ,ମାତ୍ର ୩୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ହୋଇଗଲା ପୁଅର ମୃ-ତ୍ୟୁ, କାରଣ ଜାଣିଲେ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ !

ଜଣେ ମାର ଛୋଟ ଅବହେଳା କାରଣରୁ ତାର ଦୁଇ ବର୍ଷର ପିଲାର ମାତ୍ର ୩୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା | ଏହି ଘଟଣା ୟୁନାଇଟେଡ଼ କିଙ୍ଗଡମର ୱେଲସରେ ଘଟିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ମା ନିଜର ଦୁଇବର୍ଷର ପିଲାକୁ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ କ୍ଷୀର ବୋତଲ ଜାଗାରେ କଦଳୀ ଧରାଇ ଦେଲା | ଏହାପରେ ସେତେବେଳେ ସେ ୩୦ ସେକେଣ୍ଡ ପରେ ଆସିଲା, ସେତେବେଳେ ତାର ପିଲାର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇ ସାରିଥିଲା |

ପୁଅର ତଣ୍ଟିରେ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା କଦଳୀ :-

ନର୍ଥ ୱେଲସ ଲାଇଭ ନ୍ୟୁଜ ଅନୁଯାୟୀ, ୟୁନାଇଟେଡ଼ କିଙ୍ଗଡମର ୱେଲସର ବାସିନ୍ଦା ଡେନିଏଲ ବଟରଲି ଡାୟଲ ଜନ ଜେମ୍ସ ଗ୍ରୀଗ ନାମକ ନିଜ ପିଲାକୁ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ଭୁଲରେ କ୍ଷୀର ବୋତଲ ଜାଗାରେ କଦଳୀ ଧରାଇ ଦେଇଥିଲା | ଏହାପରେ ସେ କୌଣସି କାମରେ ରୁମରୁ ବାହାରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | ତେବେ କେବଳ ଅଧା ମିନିଟରେ ହିଁ ସେ ଫେରି ରୁମକୁ ଆସିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଯାହା ହୋଇଥିଲା, ତାକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କର ତଣ୍ଟି ଶୁଖିଗଲା | ଡେନିଏଲ ବଟରଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ୩୦ ସେକେଣ୍ଡ ପରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ରୁମକୁ ଆସିଲେ, ସେତେବେଳକୁ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଫେରିଆସି ସେ ଦେଖିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ପିଲାର ତଣ୍ଟିରେ କଦଳୀ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ନିଶ୍ୱାସ ନେଇପାରିଲା ନାହିଁ | ଏହା ଦେଖି ତାଙ୍କର ହୋସ ଉଡ଼ିଗଲା ଏବଂ ସେ ତୁରନ୍ତ ୯୯୯ ନମ୍ବରରେ କଲ କରି ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ |

ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ବାହାରିଲା ନାହିଁ କଦଳୀ :-

ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ପରି ଶବ୍ଦ ବାହାରୁଥିଲା, ସେ କିଛି କହିପାରୁ ନଥାଏ | ତାଙ୍କ ପୁଅ ବହୁତ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଦେଖୁଥିଲା | ଡେନିଏଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ପୁଅକୁ ବଞ୍ଚାଇବାପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କଲେ | କିନ୍ତୁ ନିଜ ପୁଅର ତଣ୍ଟିରୁ କଦଳୀ ଖଣ୍ଡ ବାହାର କରିବାରେ ଅସଫଳ ହେଲି | ତାହା ବାହାରିବା ବଦଳରେ ଆହୁରି ଭିତରକୁ ଚାଲିଗଲା | ଯାହାପରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଅଧିକ କଷ୍ଟ ପାଇବାକୁ ଲାଗିଲା |

ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଏବଂ ଭେଣେଇ ମଧ୍ୟ ସେଠାକୁ ଆସିଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ମିଶି ନିଜ ପୁଅକୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିଲେନାହିଁ | ମହିଳା କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ସେଠାରେ ହିଁ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କଲା | ସେହି ରାତିକୁ ସେ ନିଜ ଜୀବନରେ କେବେ ବି ଭୁଲିପାରିବେ ନାହିଁ | ଡାକ୍ତରମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପିଲାର ମୃତ୍ୟୁ ହାଇପୋକ୍ସିସ କାର୍ଡିୟକ ଅରେଷ୍ଟ କାରଣରୁ ହୋଇଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.