ମଣିଷ ରୂପି ରାକ୍ଷସ : ୧୦୦ ମହିଳାଙ୍କ ଶବକୁ ବଳାତ୍କାର ! ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଖବର

ଜଣେ ବ୍ରିଟିଶ ପୁରୁଷ ଡେଭିଡ୍ ଫୁଲର୍ଙ୍କୁ ମହିଳାମାନଙ୍କ ଶବକୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ଏବଂ ବଳାତ୍କାର କରିବା ଏବଂ ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ପରେ ମର୍ଡର ଆରୋପ ରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯାଇଛି । ସେ ମୋଟ ୫୧ ଟି ଅପରାଧ ପାଇଁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ । ବ୍ରିଟେନର ଏକ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମହିଳାଙ୍କ ଶବକୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ସହ ବଞ୍ଚିଥିବା ଦୁଇ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ପରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବ୍ରିଟେନର ମେଡଷ୍ଟୋନ୍ କ୍ରାଉନ୍ କୋର୍ଟ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଥିଲେ । ‘ଦି ଗାର୍ଡିଆନ୍’ରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ୬୭ ବର୍ଷର ଡେଭିଡ ଫୁଲର ନାମକ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ୧୦୦ ରୁ ଅଧିକ ମହିଳାଙ୍କ ମର ଶରୀରକୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ୫୧ ଟି ଅପରାଧ ପାଇଁ ସେ କୋର୍ଟରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରୁ ୪୪ ଟି ମାମଲା ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ସହ ଜଡିତ । ସେ ୧୦ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଭୁଲ୍ କରିଥିଲେ । ୧୯୮୭ ରେ ଡେଭିଡ୍ ୨୫ ବର୍ଷିୟ ୱେଣ୍ଡି ନେଲ ଏବଂ ୨୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା କାରୋଲାଇନ୍ ପର୍ସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବଳାତ୍କାର କରି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ‘ଡେଲି ମେଲ’ର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଗତ ବର୍ଷ ୩ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରେ ଡେଭିଡଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ​​ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ସହ ଜଡିତ ହଜାର ହଜାର ଚିତ୍ର ପାଇଥିଲେ ।

ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ୍ ଟିମ୍ ମର୍ଗରେ ମୃତ ଦେହ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ଅନେକ ଚିତ୍ର ଦେଖିଥିଲେ । ସେ ପୀଡିତଙ୍କ ନାମ ଧାରଣ କରିଥିବା ଫୋଲ୍ଡରରେ କିଛି ଚିତ୍ର ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥିଲେ । ଏକ ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କୁ ତିନି ପିଲାଙ୍କ ସମେତ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଶରୀରକୁ ଅସଦାଚରଣ କରାଯାଇଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି । ମୃତ ଶରୀର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର ବିଷୟ । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ୨୦୦୮ ମସିହା ରୁ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ମଧ୍ୟରେ ଫୁଲର ୯୯ ଟି ମର ଶରୀରକୁ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଫୁଲର କେଣ୍ଟ, ସସେକ୍ସ ଏବଂ ଟନବ୍ରିଜ ୱେଲ୍ସ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ । ତେବେ, ଫୁଲରଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସଦାଚରଣ କରିଥିବା ୭୮ ଟି ମୃତଦେହକୁ ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚିହ୍ନଟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇଥିଲେ । କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଶବଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପରେ, ଫୁଲର୍ ସେହି ଘଟଣାକୁ ମନେ ରଖିବା ପାଇଁ ନିଜ ଡାଏରୀରେ ନୋଟ୍ ତିଆରି କରୁଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନାର ଏକ ସବିଶେଷ ଡାଏରୀ ରଖିଥିଲେ । ଅନୁସନ୍ଧାନକାରୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫୁଲର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ନାଇଟ୍ ସିଫ୍ଟ କାମ କରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଚାଲିଯିବା ପରେ ସେ ଗୁପ୍ତରେ ମର୍ଗକୁ ଯାଉଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.