ଦିଲ୍ଲୀର ଝିଅ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲଗାଇଲେ ନିଆଁ,ଏମିତି ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କେବେ ଦେଖି ନଥିବେ ! ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ !

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫଙ୍କ ‘ଚିକନୀ ଚମେଲୀ’ ସଙ୍ଗ ବଲିଉଡର ବେଷ୍ଟ ଡାନ୍ସ ନମ୍ବରରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଟେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏହି ଗୀତ କିଛି ନା କିଛି ପାର୍ଟିରେ ବାଜୁଥିବାର ଶୁଣାଯାଏ | କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫ ଏହି ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ ପରଫରମାନ୍ସ କରିଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଗୀତରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଝିଅ ନିଜର ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ ପରଫରମାନସିଙ୍ଗ ଦେଖାଇଛନ୍ତି |

ଦିଲ୍ଲୀର ଝିଅ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କଲା ଦିବାନା :-

ଦିଲ୍ଲୀର ଏହି ଝିଅର ଡାନ୍ସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଉଛି | ଏହି ଝିଅର ଡାନ୍ସକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହାର ଦିବାନା ହୋଇଯିବେ | ଯୁବତୀ ଗୀତରେ ଯେପରି ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି, ତାକୁ ଦେଖି ଦାବି ରହିଛି ଯେ ଏପରି ଡାନ୍ସ ଆପଣ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦେଖିନଥିବେ | ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଯେଉଁ ଯୁବତୀ ଡାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ନାମ ମନୀଷା ସତୀ ଅଟେ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ମନୀଷା ସତୀ ନିଜ ଡାନ୍ସର ଏହି ଭିଡିଓ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ସେ ଜଣେ ଫଟୋଗ୍ରାଫର ଅଟନ୍ତି | ମନୀଷା ଫୁଲଗୁଡିକରେ ପ୍ରିଣ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଧୋତି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫଙ୍କ ଏହି ପପୁଲାର ଗୀତରେ ନିଜର ଝଲବା ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ଏହି ଗୀତରେ ସେ ଏତେ ଜୋସରେ ଡାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଥରେ ନାଚିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପଛରେ ହିଁ ଟିଭିରେ ଗୀତ ଚାଲିଛି |

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ କପି ପରି ଲାଗୁଛନ୍ତି ଏହି ଯୁବତୀ :-

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଯୁବତୀ ଟିଭିରେ ଚାଲୁଥିବା ଡାନ୍ସ ସ୍ଟେପକୁ ପୁରା କପି କରୁଛନ୍ତି | ଯୁବତୀଙ୍କ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ମଧ୍ୟ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କେଫଙ୍କ ପରି ଲାଗୁଛି | ତାଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୫ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି | ଯୁବତୀଙ୍କ ଡାନ୍ସକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ଡାନ୍ସ ସ୍ଟେପଗୁଡିକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.