ଘରର ରୋଷେଇ ଘରେ ପଶି ହାତି ହୁଳସ୍ତୁଲ ସୃଷ୍ଟି କଲା, ଭିଡିଓ ଦେଖି ହେଇଯିବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ –

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ହାତୀମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆସିଥିବା ଭିଡିଓ କିନ୍ତୁ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ, ଭିଡିଓରେ ଏକ ହାତୀ ଘରର ରୋଷେଇ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ହେଉଛି ଏପରି ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯେଉଁଠାରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଭିଡିଓର ଅଭାବ ନଥାଏ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ କିଛି ନା କିଛି ନୂଆ, ମଜାଳିଆ, ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ, ଇଣ୍ଟରନେଟ ଅନନ୍ୟ ଭିଡିଓ ମାନଙ୍କର ଗନ୍ତାଘର ଅଟେ,ପ୍ରାୟତ ଆମ ମାନଙ୍କ ସାମ୍ନା କୁ କିଛି ନା କିଛି ଏପରି ଭିଡ଼ିଓ ଆସିଯାଏ କି ଯାହାକୁ ବିଶ୍ବାସ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ,ଏମିତି ରେ ତ ହାତୀ ମାନଙ୍କ ର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକାଂଶ ଭିଡିଓ ଏପରି, ହୋଇଥାଏ କି ଯେଉଁଥିରେ ହାତୀମାନେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥାନ୍ତି କିମ୍ବା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପାଣିରେ କିଛି କରୁଥାନ୍ତି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ହାତୀର ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହା ପୂର୍ବରୁ କେହି ଦେଖି ନଥିବେ,ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଏକ ହାତୀ ଘରର ବାହାରେ ଥିବା ରୋଷେଇ ଘରର ଝରକା ଭାଙ୍ଗିଥାଏ ଏବଂ ତା’ପରେ ଭିତରୁ କିଛି ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ଭିଡିଓରେ ଏକ ହାତୀ ଘରର ରୋଷେଇ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଭିତରର ଜିନିଷ ସବୁ କୁ ନଷ୍ଟ-ଭ୍ରଷ୍ଟ କରିଦିଏ,ହାତୀଟି ଖାଇବା ପାଇଁ କିଛି ପାଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ହାତୀଟି ତା’ର ଶୁଣ୍ଢ ଭିତରକୁ ନେଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଏଠାରେ ସେଠାରେ ଫୋପଡୁଥିଲେ, ଏହି ସମୟରେ, ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରି ଚାଲିଥିଲେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ହାତୀକୁ ଘଉଡାଇବା ପାଇଁ ଘରର ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବାସନକୁସନ ର ସାହାଯ୍ୟ ନେଉଥିଲେ,ତା ସତ୍ୟେ ମଧ୍ୟ ହାତୀଟି ଫେରିଯିବାର ନାମ ନେଉ ନଥିଲା, ହାତୀ ଏପରି କିଛି କାମ କଲା, ଯାହାକୁ କେହି ବି ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ ନାହିଁ |

ଭିଡିଓରେ, ହାତୀଟି ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ରୋଷେଇ ଘରେ ଥିବା ଆଲମାରୀକୁ ବନ୍ଦ କରିଦିଏ ଯାହା କି ଆଗରୁ ଖୋଲା ଥାଏ,ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, IFS ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦାଙ୍କ ପୃଷ୍ଠାରେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିପାରିବେ, କିଛି ସମୟ ରେ ହିଁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ 30 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି, ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲାଇକି ଏବଂ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଭିଡିଓରେ ବହୁତ ଭଲପାଉଛନ୍ତି, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ 205 ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି।

ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ପୃଷ୍ଠାର ଆଡମିନି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଏହି ହାତୀଟି ଘରର ସଦସ୍ୟ ପରି ଦେଖାଯାଉଛି, ଯିଏ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ଆଲମାରୀ ବନ୍ଦ କରିକି ଯାଇଛି,ଏହି ଭିଡିଓରେ ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି, ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ଏହି ହାତୀଟି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର, କିନ୍ତୁ ବହୁତ କ୍ରୋଧିତ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ହାତୀ ଏକ ବିପଜ୍ଜନକ ପ୍ରାଣୀ,ତୃତୀୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ହାତୀମାନେ ପ୍ରାୟତ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାନ୍ତି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.