ପୁଅର ଜିଦ ପୂରଣ କରିବାପାଇଁ ୫୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ପୁଣିଥରେ ହୋଇଥିଲେ ବିବାହ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ! ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା ଏସବୁ ପ୍ରାଇଭେଟ ଫଟୋ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ସିଂଘମ ଏବଂ ୱାଣ୍ଟେଡ ପରି ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ହୋଇଥିବା ପ୍ରକାଶ ରାଜଙ୍କ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗର ଅନେକ ଲୋକ ଦିବାନା ଅଟନ୍ତି | ନିଜର ଚମତ୍କାର ଭୂମିକା ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ରାଜକୁ ଅନେକ ଆୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ୨୯ ବର୍ଷର କ୍ୟାରିୟରରେ ପ୍ରକାଶ ରାଜଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରାୟ ୫ଥର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ପୁରସ୍କାର ମିଳିସାରିଛି |

ପ୍ରକାଶ ରାଜ ନିଜର ଆତ୍ମଭା ଦିନରେ ଥିଏଟରରେ କାମ କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ ସେ ବଲିଉଡ ବ୍ୟତୀତ କନ୍ନଡ଼, ତାମିଲ, ମରାଠୀ ଏବଂ ମଲୟାଲି ଭଳି ଅନେକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି | ଏମିତିରେ ତ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଅନେକ ଭୂମିକାରେ ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ସେ ଭିଲେନ ରୋଲରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି |

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ସେହି ସମୟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ହେଡ଼ଲାଇନରେ ରହିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ପୁଣିଥରେ ବିବାହ କଲେ | ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଏବଂ ପୋନି ବର୍ମାଙ୍କ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା | ଏହାପରେ ୧୧ବର୍ଷ ରହିବ ପରେ ଅଗଷ୍ଟ ୨୪ ତାରିଖରେ ଏହି କପଲ ପୁଣିଥରେ ବିବାହ କଲେ, ଯାହାର କିଛି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା |

ପ୍ରକାଶ ରାଜ ନିଜେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଏହି ଫଟୋକୁ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ବେଦାନ୍ତ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପୁଣିଥରେ ହେବାର ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ପୁଣିଥରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ବିବାହ କଲେ | ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରକାଶ ରାଜଙ୍କ ଗୋଟିଏ ଫଟୋ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା | ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ଲିପଲକ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲେ |

କୁହାଯାଏ ଯେ ପ୍ରକାଶ ଏବଂ ପୋନିଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦେଖା ଗୋଟିଏ ଗୀତକୁ ସୁଟ କରିବା ସମୟରେ ହୋଇଥିଲା, ଯାହାକୁ ପୋନି ହିଁ କୋରିୟଗ୍ରାଫ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ସେ ବହୁତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କଲେ | ଏହି ସମୟରେ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ବିବାହିତା ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ୨୦୦୯ ମସିହାରେ ସେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଲଳିତା କୁମାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ |

ଲଳିତା କୁମାରୀ ଏବଂ ରକ୍ଷ ରାଜଙ୍କ ଦୁଇଜଣ ଝିଅ ଅଛନ୍ତି, ଯାହାର ନାମ ମେଘନା ଏବଂ ପୂଜା | ଏହାପରେ ୨୦୧୦ ମସିହାରେ ପ୍ରକାଶ ପୋନିଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କଲେ | ୫୦ ବୟସରେ ପ୍ରକାଶ ରାଜଙ୍କ ଘରେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଜନ୍ମ ହେଲା, ଯାହାର ନାମ ବେଦାନ୍ତ ରଖାଗଲା |

ବହୁତ କମ ଲୋକ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆର ଏମିତି ଜଣେ ଅଭିନେତା, ଯିଏ କେବେ ବି ମ୍ୟାନେଜର ରଖିନାହାନ୍ତି | ପ୍ରକାଶ ରାଜ ନିଜେ ନିଜର ଫିସ ସ୍ଥିର କରିଥାନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରକାଶ ରାଜ ନିଜର ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରନ୍ତି, ଯାହାର ୨୦ ପରସେଣ୍ଟ ଅଂଶ ସେ ଚ୍ୟାରିଟିରେ ଦିଅନ୍ତି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.