୫ ଜଣ ଝିଅଙ୍କୁ ନେଇ କୂଅରେ ଡେଇଁପଡ଼ିଲା ମା, ଶ-ବ ବାହାର କରିବା ପରେ ହେଲା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ମାମଲା !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଦେଶରେ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା ସହିତ ଜଡିତ ମାମଲା ବଢ଼ିବାରେ ଚାଲିଛି | ଲୋକମାନେ ଅଲଗା ଅଲଗା କଥାରେ ଦୁଖୀ କିମ୍ବା ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା ପରି ବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଯାଉଛନ୍ତି | ସୀମା ତ ସେତେବେଳେ ପାର ହୋଇଯାଏ, ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜ ସହିତ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରି ଦେଇଥାଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ମାମଲାକୁ ହିଁ ନିଅନ୍ତୁ | ଏଠାରେ ଜଣେ ମା ନିଜର ପାଞ୍ଚଜଣ ନାବାଳିକା ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ କୂଅକୁ ଡେଇଁ ଶନିବାର ରାତିରେ ଆ-ତ୍ମ-ହ-ତ୍ୟା କରିଦେଲା |

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା କୋଟା ଜିଲ୍ଲାର ଚେଚଟ ଥାନା ଅଂଚଳର କାଲ୍ୟାଖେଡି ଗାଁର ଅଟେ | ଏଠାରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ କୂଅରୁ ୬ଟି ଶବ ମିଳିଛି | ଏଥିରୁ ଗୋଟିଏ ଶବ ମହିଳାଙ୍କର ଏବଂ ବାକି ପାଞ୍ଚଟି ନାବାଳିକା ଝିଅମାନଙ୍କର ଅଟେ | ଘଟଣାର ସୂଚନା ପାଇବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ଆସିଗଲା | ସେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସବୁ ଶବଗୁଡିକୁ ବାହାର କଲେ | ଶବର ଚିହ୍ନଟ ୪୦ ବର୍ଷୀୟ ବାଦାମ ବାଇ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପାଞ୍ଚଟି ଝିଅ ଭାବରେ ହୋଇଛି | ଏମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କର ପାଣିରେ ବୁଡିଯାଇଥିବା କାରଣରୁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ଝଗଡା କାରଣରୁ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ :-

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହିଳା ନିଜ ପାଞ୍ଚଜଣ ଝିଅଙ୍କ ସହିତ କୂଅକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ପୋଲିସ ଏହି କଥାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ଯେ ଏହା ସତରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ନା ଆଉ କିଛି | କୋଟା ଜିଲା ଗ୍ରାମର ପୋଲିସ ପାରସ ଜୈନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାଥମିକ ଯାଞ୍ଚରେ ଏହି କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ମୃତିକା ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ହେଉଥିବା ଝଗଡା ଏବଂ ଘରୋଇ ବିବାଦ କାରଣରୁ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପ ନେଲେ |

ଦୁଇଜଣ ଘରେ ନଥିଲେ, ତେଣୁ ବଞ୍ଚିଗଲେ :-

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଏହି କଥା ବୁଝିପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ନିଜ ସହିତ ୫ଜଣ ଝିଅଙ୍କ ଜୀବନ କାହିଁକି ଶେଷ କରିଦେଲେ | କଣ ସେ ସେମାନଙ୍କୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କଲେ ନା ଏସବୁ ସେମାନଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ଥିଲା |

ତେବେ ସମସ୍ତ ଝିଅ ନାବାଳିକା ଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ନିଜ ଇଚ୍ଛାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର କଥାର ଚାନ୍ସ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କମ | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କର ୫ଜଣ ଝିଅ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ ଦୁଇଟି ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ଏହି ଦୁଇଟି ଝିଅ ଏଥିପାଇଁ ବଞ୍ଚିଗଲେ, କାରଣ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ମା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଘରେ ନଥିଲେ |

ପୋଲିସ କରୁଛି ଯାଞ୍ଚ :-

ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ପୁରା ମାମଲାକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଆଙ୍ଗେଲରୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି | ସେହିପରି ସେ ସବୁ ଶବଗୁଡିକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇ ଦେଇଛି | ରିପୋର୍ଟ ଆସିବାପରେ ମୃତ୍ୟୁର ପ୍ରକୃତ କାରଣ ଜଣାପଡିବ |

Leave A Reply

Your email address will not be published.