ଜିଓ ମାରିଲା U-TURN : ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଞ୍ଚ କରିଥିବା ଏକ ଟଙ୍କାର ପ୍ଲାନରେ ଆଉ ମିଳିବନି ମାସେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାଲିଡିଟି ସହ ଏ ସବୁ ସୁବିଧା !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓର ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ :-

ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ, ଭାରତୀ ଏୟାରଟେଲ୍ ଏବଂ ରିଲାଏନ୍ସ, ଜିଓ, ସେମାନଙ୍କର 4G ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ୟାକ୍ ର ମୂଲ୍ୟ 25 ପ୍ରତିଶତକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ, ​​ଯାହା ଏକ ବଡ ବୈଷୟିକ କମ୍ପାନୀ ଅଟେ, ସେ ଡିସେମ୍ବର 15 ରେ କମ୍ପାନୀ କେବଳ 1 ଟଙ୍କା ରେ ମିଳୁଥିବା ଶସ୍ତା ଯୋଜନା ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ କରିଥିଲା | ଏହି ଯୋଜନା ସହିତ, 30 ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ଏବଂ 100MB ଡାଟା ଦିଆଯାଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ଜିଓ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ନିରାଶ କରି ଏକ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିଛି|

ଏହି 1 ଟଙ୍କା ର ଯୋଜନାରେ ଉପଲବ୍ଧ ସୁବିଧାକୁ କମ୍ପାନୀ କମେଇ ଦେଇଛି, ଟେଲିକମ୍ ଟକ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନା ବର୍ତ୍ତମାନ ମାତ୍ର 1 ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ଏବଂ 10MB ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରୁଛି, ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ, ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନା ୱେବସାଇଟରେ ନୁହେଁ ବରଂ ମୋବାଇଲ୍ ଆପରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବ |

ଆପରେ ଦିଆଯାଇଥିବା 4G ଡାଟା ଭାଉଚରର ମୂଲ୍ୟ ଵାଲା ସେକ୍ସନ ଅଧୀନରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ‘Other Plan s’ ରେ ଦେଖିବେ, ଆପ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଯୋଜନାକୁ ‘Trening plan’ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି, ଗତକାଲି ଜିଓର ଏହି ଯୋଜନାରେ, ଅର୍ଥାତ୍ ଡିସେମ୍ବର 16 ରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ 30 ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ଏବଂ 100MB ଡାଟା ପାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଯୋଜନାକୁ ସବସ୍କ୍ରାଇବ କରି ଆପଣ କେବଳ 1 ଦିନର ଭଲିଡିଟି ଏବଂ 10MB ତଥ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ର 296 ଟଙ୍କା ଵାଲା ପ୍ଲାନ :-

300 ଟଙ୍କା ତଳକୁ ଥିବା ଏହି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମୋଟ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ 25 ଜିବି ଡାଟା ଦିଆଯାଉଛି, ଯାହାକୁ କି ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଗୋଟିଏ ଦିନରେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଜିଓର ଏହି ପ୍ଲାନ 30 ଦିନର ଭାଲିଡିଟି ସହିତ ଆସିଥାଏ, ଏହି ରିଚାର୍ଜ ପ୍ଲାନ ରେ ଗ୍ରାହକମାନେ ସମସ୍ତ ନେଟୱାର୍କ ସହ ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲିଂର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ,ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଜିଓର ଏହି ପ୍ଲାନ ରେ ଜିଓ ସିନେମା, ଜିଓ କ୍ଲାଉଡ୍, ଜିଓ ନ୍ୟୁଜ୍, ଜିଓ ଟିଭି ଏବଂ ଜିଓ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଆପ୍କୁ ମାଗଣା ଆକ୍ସେସ୍ ଦିଆଯାଉଛି, କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ 100 ଟି SMS ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଉଛି |

Leave A Reply

Your email address will not be published.