ବର କନ୍ୟାର ଏଣ୍ଟ୍ରି ସମୟରେ ଛିଣ୍ଡିଲା ଦୋଳିର ରସି,୧୨ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚତାରୁ ପଡିଲେ ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଭାରତରେ ଏଵେ ବିବାହର ସିଜନ ଚାଲୁଅଛି|ଏହି ସମୟରେ ବରକନ୍ୟା ନିଜର ବିବାହକୁ ସ୍ମରଣଯୋଗ୍ୟ କରିବାକୁ କିଛି ଛାଡୁ ନାହାଁନ୍ତି|ଆଜିକାଲି ବିବାହରେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି ର ଚଳନ ରହିଛି|ଏପରି କରିବା ଗୋଟିଏ କପଲକୁ ଭାରି ପଡିଗଲା ଓ ଵଡ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇଗଲା|ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି|

ମାମଲା ଛତିଶଗଡ଼ର ରାଜଧାନୀ ରାୟପୁରର ଅଟେ|ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବରକନ୍ୟାର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି ନେଵା ଚକ୍କରରେ ଗୋଟିଏ ଝୁଲାରେ ବସିଛନ୍ତି|ବରକନ୍ୟା ଗୋଲ ରିଙ୍ଗ ଭଳି ନିର୍ମିତ ଝୁଲାରେ ବସିକି ଏଣ୍ଟ୍ରି ନେଵାକୁ ଯାଉଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଅଚାନକ ଦୋଳିର ରସି ଛିଣ୍ଡି ଯାଏ ଓ ଦୁହେଁ ଷ୍ଟେଜରେ ୧୨ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚତାରୁ ତଳେ ଖସି ପଡନ୍ତି|ଯଦିଓ ଭଗବାନଙ୍କ କୃପାରୁ କାହାକୁ ଅଧିକ ଆଘାତ ହୋଇନାହିଁ|

ଯେଉଁ ସମୟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା ତାକୁ ଦେଖି ବରକନ୍ୟାର ପରିବାର ଲୋକ ବହୁ ଡରିଥିଲେ|ଯେମିତି ଦୋଳିର ରସି ଛିଣ୍ଡିଲା ବିବାହ ସମାରୋହରେ ହଲଚଲ ମଚିଗଲା|ରାୟପୁର ଥାନା କ୍ଷେତ୍ରର ତେଲିବାନ୍ଧାରେ ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲରେ ଏହି ବିବାହ ହେଉଥିଲା|ଗୋଟିଏ ଇଭେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀ ବରକନ୍ୟାଙ୍କର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଓ ବିବାହ ସମାରୋହର ଦାୟିତ୍ଵ ଦିଆଯାଇଥିଲା|ଶନିବାର ଦିନ ଵିଵାହ ସମୟରେ ଷ୍ଟେଜରେ ଅତିଶବାଜୀ ଚାଲୁଥିଲା ଓ ବରକନ୍ୟାଙ୍କର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଏଣ୍ଟ୍ରିରେ ନାଚ କରୁଥିଲେ|

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ:

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଦୋଳିରେ ଯେପରି ବରକନ୍ୟାର ଏଣ୍ଟ୍ରି ହୋଇଥିଲା ଓ ତାଙ୍କୁ କ୍ରେନ ଜରିଆରେ ଉପରକୁ ଉଠାଗଲା|ଏସମୟରେ ଦୋଳିର ଗୋଟିଏ ରସି ଅଚାନକ ଛିଣ୍ଡି ଗଲା|ଏହାପରେ ଵରକନ୍ୟା ୧୨ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚତାରୁ ଷ୍ଟେଜରେ ପଡିଲା|ଏହାପରେ ସମାରୋହରେ ହାହାକାର ମଚିଗଲା|ଲୋକମାନେ ମଞ୍ଚ ଆଡ଼କୁ ଦୈଡିଲେ|ଯଦିଓ ଵରକନ୍ୟାକୁ ହାଲକା ଚୋଟ ଲାଗିଲା ଓ ବିବାହ ସମାରୋହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅଧାଘଣ୍ଟା ପରେ ପୂରଣ ହେଲା|

Leave A Reply

Your email address will not be published.