ବିବାହ ସମାରୋହରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ନୂଆ ଭାଉଜକୁ ପିଟିବାକୁ ଲାଗିଲା ଦିଅର,ଆଉ ତା’ପରେ ଯାହା କଲା….ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ଦିଅର ଭାଉଜଙ୍କୁ ପିଟିଲେ । ଆଜି ଆମକୁ ଏକ ଅଜବ ବିବାହ ସମାରୋହର ଭିଡିଓ ମିଳିଛି । ଯାହା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏଥିରେ ବର, କନ୍ୟା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ବିବାହ ପରେ ଏକ ରୀତିନୀତି କରୁଥିବା ଦେଖା ଯାଇଛି । ଆଜିକାଲି ଭାରତରେ ବିବାହ ୠତୁ ଚାଲିଛି । ଏହି ସମୟରେ, ଆମେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିବାହର ଅନେକ ଭିଡିଓ ( ଦିଅର ଭାଉଜ ରିଲେସନ ଭିଡିଓ) ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥାଉ । ବିବାହ ସମୟରେ ଆମ ଦେଶରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ରୀତିନୀତି କରାଯାଏ । ଏହି ରୀତିନୀତି ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅଦ୍ଭୁତ ଅଟେ । ଅନେକ ରୀତିନୀତି ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ସହିତ ସଂପନ୍ନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ରୀତିନୀତି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥାଏ । ଆଜି ଆମେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଅଜବ ବିବାହ ସମାରୋହର ଏକ ଭିଡିଓ ପାଇଛୁ । ଯାହା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏଥିରେ ବର, କନ୍ୟା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ବିବାହ ପରେ ଏକ ରୀତିନୀତି କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ଏହି ସମୟରେ, କିଛି ଘଟେ ଯାହାକି ସବୁକିଛି ଓଲଟପାଲଟ ହୋଇଯାଏ । ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ରୀତିନୀତି କରିବା ସମୟରେ ବରର ଭାଇ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ବୋହୂକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ଏହା ପରେ ପରିବେଶ ଆପେ ବଦଳିଯାଏ ।

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରରେ ବିବାହ ସମାରୋହ ଚାଲିଛି । ଏହି ସମୟରେ ମହିଳାମାନେ ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଶୁଣାଯାଏ । ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଏ । ସମାରୋହରେ ବରର ଭାଇ ଏବଂ କନ୍ୟା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଭାଉଜ ଏବଂ ଦିଅର ଗୋଲାକାର ହୋଇ ଘୂରି ପରସ୍ପରକୁ ପତଳା ବାଡ଼ିରେ ଆଘାତ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଏକ ପ୍ରକାର ରୀତିନୀତି, ଯାହା କରାଯାଏ । ଯାହାକୁ ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ । ଭିଡିଓରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବାଡିର ପ୍ରହର ଦିଆରକୁ ଟିକେ ଜୋର୍ ଲାଗିଗଲା । ଏହା ପରେ ସେ ବହୁତ ରାଗିଗଲେ। ଆଉ ଦିଅର ଜଣକ ଏତେ ରାଗିଗଲେ ଯେ ସେ ବାଡିରେ ଭାଉଜକୁ ବାଡିରେ ଜୋର୍ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ । ଏହି ଘଟଣା ଦେଖି ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ତାଙ୍କ କନ୍ୟାକୁ ସେଠାରେ ପିଟିବା ଦେଖି ବର ସେଠାକୁ ଆସେ । ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବର ତାଙ୍କ ନୂତନ କନ୍ୟାକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଭାଇକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ । ଏହା ପରେ ବିବାହ ସମାରୋହର ପରିବେଶ ଗମ୍ଭୀର ହୋଇଯାଏ । ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ କରୁଛନ୍ତି । ଆଉ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ବହୁତ ଦେଖୁଛନ୍ତି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.