ବିକି – କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିବାହରେ ବଣ୍ଟାଯାଉଛି ସୁନାର ଲଡ଼ୁ,ଦେଖିଲେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ !

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲ ଆଜି ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ବାସ୍ କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଭୟ ସାତ ଫେରା ନେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ରାଜକୀୟ ବିବାହ ରୀତିନୀତି ୭ ଡିସେମ୍ବରରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ଏହି ବିବାହ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କହିବା ଯେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ହାତରେ ଥିବା ମେହେନ୍ଦି ୨୦ ଦିନରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ମେହେନ୍ଦି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୈବିକ ଥିଲା ଏବଂ ବିବାହରେ ନାଚିବା ଏବଂ ଗୀତ ଗାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ବ୍ୟବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା । ସମ୍ପ୍ରତି ବିବାହ ମେନୁ ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ଅପଡେଟ୍ ମିଳିଛି । ବାସ୍ତବରେ, ଅତୀତରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଥିଲୁ ଯେ ବିକି ଏବଂ କେଟ୍ ଙ୍କ ବିବାହରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ମିଠା ପାଇଁ ଅର୍ଡର ଜନତା ଯୋଧପୁର ମିଠା ଘର ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି । ଏଠାରେ ସୁନା କାମର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଶୁଖିଲା ଫଳ ଲଡୁ ତିଆରି କରାଯାଉଛି ଯାହା ଆଜି ବିବାହରେ ଦିଆଯାଉଛି ।

ଏହା ସହିତ ପିସ୍ତା କାଟଲି, ଗାଜର ହାଲୱା, ମୁଙ୍ଗ ଡାଲ ହାଲୱା, କଦଳୀ ତରକାରୀ, ସାଙ୍ଗ୍ରି କି ସାବଜୀ, ପିଆଜ ଏବଂ ମୋଗର କାଚୋରୀ ସହିତ ପ୍ରାୟ ୨୨ ଟି ମିଠା ଏଠାରେ ପହଞ୍ଚିଛି । ଏଥି ସହିତ, ଖାଦ୍ୟ ରାନ୍ଧିବା ପାଇଁ ଥାଇଲ୍ୟାଣ୍ଡରୁ ପନିପରିବା ଆମଦାନୀ କରାଯାଉଥିଲା ଏବଂ ଆଜି ସମସ୍ତେ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି । କ୍ୟାଟୱିକ ଙ୍କ ବିବାହ ରାଜକୀୟ ଶୈଳୀରେ ହେଉଥିବାରୁ, ମିଠା ମଧ୍ୟ ରାଜକୀୟ ରହିଲା । ମେନୁରେ ଥିବା ମିଠାଗୁଡ଼ିକରେ ସିଲ୍କି ଗୋଲଡେନ୍ ବାର୍ଫି, ରୋଷ୍ଟେଡ୍ ବାର୍ଫି, କାଲାକାଣ୍ଡ୍, ପିସ୍ତା ଲଜ୍, ଶୁଖିଲା ଫଳ ଲଡୁ, ଗଜାର୍ କା ହାଲୱା, ମୁଙ୍ଗ୍ ଡାଲ୍ ହାଲୱା, ମୁଙ୍ଗ୍ କା ହାଲୱା, ଶୁଖିଲା ଫଳ ହାଲୱା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସାତୋଟି ମିଠା କାଚୋରିସ୍ ଅଛି ଯାହା ଆଜି ବିତରଣ କରାଯାଉଛି ।

Leave A Reply

Your email address will not be published.