ବିବାହ ପରେ ରାଜସ୍ଥାନରୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେଲିକପ୍ଟରରେ ବାହାରିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲ…

0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଡିସେମ୍ବର ୯ ତାରିଖରେ, ଉଭୟ ରାଜସ୍ଥାନର ସିକ୍ସ ସେନ୍ସ ଫୋର୍ଟ ଦୁର୍ଗରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ହୋଇଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ତାଙ୍କର ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ତଥା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଓ ଟୁଇଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ୨ ଘଣ୍ଟାରେ ମଧ୍ୟରେ ୫ ମିଲିୟନ ଲାଇକ ଆସିଥିଲା। ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଶେଷ ହେବା ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଆଜି ସକାଳେ ଏକ ପ୍ରାଇଭେଟ ହେଲିକପ୍ଟରକୁ ଆସିଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଦୁହେଁ ଯିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କର ଏକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏକ ବେଜ ରଙ୍ଗର ଫ୍ଲୋରାଲ ସୁଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ସମୟରେ ଭିକି ଏକ ଗାଢ ନୀଳ ରଙ୍ଗର ସୁଟରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଏହି ଫଟୋରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ ଭିକି କୌଶଲଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିନାହାଁନ୍ତି। ସେଠାରେ ପୋଲିସର କଡା ବ୍ୟବସ୍ଥା ଥିବାବେଳେ ହୋଟେଲର କର୍ମଚାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଶା କରାଯାଉଛିଯେ ଦୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ନଜର ଆସିବେ। ବିବାହ ପରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଝଲକ ଦେଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

Leave A Reply

Your email address will not be published.