ମୋବାଇଲ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ ପରେ ବି ଲିକ୍‌ ହେଲା ଭିକ୍କି-କ୍ୟାଟ୍‌ଙ୍କ ବାହାଘର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଭିଡିଓ, ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି ରାଜକୀୟ ଅନ୍ଦାଜରେ ଅତିଥିଙ୍କୁ କରାଯାଉଛି ସ୍ୱାଗତ

କାଟ୍ରିନା କେଫ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲଙ୍କ ବିବାହ ଆଜି ଡ଼ିସେମ୍ବର ୭ତାରିଖଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯିବ | ବିବାହର ଆୟୋଜନ ରାଜସ୍ଥାନର ସବାଇ ମାଧପୁରର ସିକ୍ସ ସେନ୍ସେସ କୋର୍ଟ ବରବାଡାରେ ରଖାଯାଇଛି | କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ବିକି ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କାଲି ହିଁ ରାଜସ୍ଥାନ ଆସିଥିଲେ | କପଲଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଫ୍ୟାନ୍ସ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି | ସେମାନେ ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ ସବୁ ଅପଡେଟକୁ ଜାଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ଏହା ମଧ୍ୟରେ ବେଡିଙ୍ଗ ଭେନ୍ୟୁ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଦୁର୍ଗରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ୱେଲକମ :-

ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ କିପରି ଅତିଥିମାନଙ୍କର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ୱେଲକମ କରାଯାଉଛି | ବିବାହ ପାଇଁ ଦୁର୍ଗକୁ ସୁନ୍ଦର ଆଲୋକରେ ସଜା ଯାଇଛି | ସେହିପରି ବିବାହରେ ଆସିଥିବା ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସ୍ୱାଗତରେ ଝାଲରଵାଲା ଏକ ଚମତ୍କାର ଗେଟ ମୁଖ୍ୟ ଦ୍ୱାରରେ ଲଗାଯାଇଛି | ଦୁର୍ଗରେ ବାଣ ଦ୍ୱାର ହେଭି ଲାଇଟିଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି |

କୌତୁହଳର କଥା ଏହା ଯେ ଅତିଥିମାନଙ୍କର ସ୍ୱାଗତରେ କିଛି ଲୋକ ଫିଲ୍ମ ଯୋଦ୍ଧା ଆକବରର ଗୀତ ‘ରଖଵାଯା ମେରେ ରଖଵାଯା’ ଗାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଗୀତ ସହିତ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଉଛି | ସେମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଶାହୀ ଷ୍ଟାଇଲରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ଦିଆଯାଉଛି | ଅତିଥିମାନଙ୍କର ସ୍ୱାଗତର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲିକ ହୋଇଯାଇଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ବିବାହରେ ମୋବାଇଲ ଫୋନ ଉପରେ ବ୍ୟାନ ଥିଲା, ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଲୋକମାନେ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲିକ ହେଲା ?

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

କେବଳ ୧୨୦ ଜଣ ଅତିଥିଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ :-

ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବିକି କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ସବାଇ ମାଧପୁରରେ ଜିଲ୍ଲା ଅଧିକାରୀ ରାଜେନ୍ଦ୍ର କିସାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଏକ ବୈଠକ ହୋଇଥିଲା | ଏଥିରେ ବେଡିଙ୍ଗ ପ୍ଳାନର, ହୋଟେଲ ମାଲିକ, ପୋଲିସ ଅଧୀକ୍ଷକଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବଡ ଅଧିକାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ କଲେକ୍ଟର ମିଡ଼ିଆକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ବିବାହ ସମାରୋହ ଡିସେମ୍ବର ୭ ରୁ ୧୦ ତାରିଖ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ | ଏହି ବିବାହରେ ୧୨୦ ଜଣ ଅତିଥି ଆସିବେ | ବିବାହରେ କରୋନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିୟମଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଧ୍ୟାନ ରଖାଯିବ |

ସଂଗୀତ ଏବଂ ହଳଦୀ :-

ଡିସେମ୍ବର ୭ ତାରିଖରେ ଏକ ସଂଗୀତ ସମାରୋହର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି | ଏଥିରେ ବିକି ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ସିଙ୍ଗ କି କିଙ୍ଗ ଫିଲ୍ମର ଗୀତ ତେରୀ ଅର… ରେ ଅଭିନୟ କରିବେ | ଡିସେମ୍ବର ୮ ରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା-ବିକିଙ୍କ ହଳଦୀ ସମାରୋହ ହେବ | ସକାଳେ ହଳଦୀ ଲାଗିବ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପାର୍ଟି ହେବ | ତା’ପରେ ଡିସେମ୍ବର ୯ ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନରେ ସେହରା ବନ୍ଦୀର ଏକ ସମାରୋହ ହେବ | ଏହି ଦିନ ହିଁ କପଲ ରାତିରେ ସତ ଫେରା ନେବେ, ଅର୍ଥାତ ବିବାହ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *