ଝିଅଟି ପୋଷାକ ନ ପିନ୍ଧି ମଲ୍ ଭିତରକୁ ପଶିଗଲା,ଆଉ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ଥିଲାକେବଳ ରଙ୍ଗ,ସିକ୍ୟୁରିଟି ଗାର୍ଡ ଧକ୍କା ମାରି କଲା ବାହାର,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ହୋଇ ଉଠୁଚି । ବର୍ତ୍ତମାନ୍ ଯୁଗରେ ସମସ୍ତେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହେବା ଏବଂ ମାଗଣା ପ୍ରଚାର ପାଇବା ପାଇଁ ଯେ କୌଣସି ସ୍ତରକୁ ଯାଆନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେରିକାର ଏହି ଅନନ୍ୟ ମାମଲାକୁ ଜାଣନ୍ତୁ । ଏଠାରେ ଏକ ମଡେଲ୍ କୌଣସି ପୋଷାକ ନ ପିନ୍ଧି ଉଲଗ୍ନ ସପିଂ ମଲ୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଲା । ସେ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟଣ୍ଟର ଏକ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ । ତେବେ, ମଡେଲର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଲ୍ ମ୍ୟାନେଜମେଣ୍ଟ ପସନ୍ଦ କରୁନାହିଁ । ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ବାହାର କରିଦେଲେ । ସେ ହେଉଛନ୍ତି ଫ୍ରାନ୍ସିଆ ଜେମ୍ସ ଏକ ପ୍ଲେୟୋ ମଡେଲ୍ । ସେ କେବଳ ଫ୍ୟାନ୍ସରେ ମଧ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି । ଏଠାରେ ସେ ଟଙ୍କା ବଦଳରେ ଲୋକଙ୍କୁ ବୋଲ୍ଡ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦେଖାନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରେ ଫ୍ରାନ୍ସିଆ ମଧ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ । ଏଠାରେ ତାଙ୍କୁ ୯୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏକ ଭିଡିଓ ରେ ଫ୍ରାନ୍ସିଆ କୌଣସି ପୋଷାକ ନ ପିନ୍ଧି ସପିଂ ମଲକୁ ଯାଇଥିଲେ, ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଲଗ୍ନ ଭାବେ ।

ପ୍ରକୃତ ରେ ସେ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ରଙ୍ଗ ଲଗାଇ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିଲା ପରି କରିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କୁ ଦୂରରୁ ଦେଖି ଲାଗୁଥିଲା ଯେ ସେ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ମାତ୍ରେ ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଲଗ୍ନ ଥିବା ଜଣା ପଡୁଥିଲା । ସେ କେବଳ ନିଜ ଶରୀରକୁ ରଙ୍ଗରେ ଆଚ୍ଛାଦନ କରିଥିଲେ । ସପିଂ ମଲରେ ଫ୍ରାନ୍ସିୟା ଯାଦବ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କୁ ‘ନୋ ନଟ୍ ନଭେମ୍ବର’ ବିଷୟରେ ପଚାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ପ୍ରକୃତ ରେ ‘ନୋ ନଟ୍ ନଭେମ୍ବର’ ହେଉଛି ଏକ ଧାରା ଯେଉଁଥିରେ ଲୋକମାନେ ନଭେମ୍ବର ମାସରେ ଯୌନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୁଅନ୍ତି । ତେବେ ଏଥିରେ ଅନେକ ପୁରୁଷ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଥିଲେ କିମ୍ବା ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିଲେ । ତେବେ ସପିଂ ମଲ୍ ର କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲା ଯେ ଜଣେ ଝିଅ ସେଠାରେ ଉଲଗ୍ନରେ ବୁଲୁଛି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଝିଅ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚି କ୍ୟାମେରା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ କହିଲେ ।

ତେବେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଫ୍ରାଙ୍କିଆ ଜେମ୍ସ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ମଧ୍ୟ ହେଉଛି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖିଛନ୍ତି । ସାଧାରଣତଃ ଏହି ଭିଡିଓ ରେ ଅନେକ ଲୋକ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ପିଲାମାନେ ମଧ୍ୟ ମଲକୁ ଆସନ୍ତି । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏପରି ଜାଗାରେ ଏପରି ଉଲଗ୍ନ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ତେବେ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଫ୍ରାନ୍ସିଆ ଏପରି ବୋଲ୍ଡ ସିନ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲେ । ୨୦୧୯ ରେ ତାଙ୍କ ବିକିନି ଭିଡିଓ ପରି ଏବଂ ୨୦୧୫ ରେ ଏକ ଝିଅ ସହିତ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ଏପରି ଭିଡିଓ ଜନସାଧାରଣ ଙ୍କ ସାମ୍ନା ରେ କରିବା କେତେ ଟା ଯୁକ୍ତି ଯୁକ୍ତ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *