କାର ଭିତରେ ଥିବା କାଚରେ ଶୋଇରହିଛି ବିଶାଳ ଅଜଗର,ଏହାକୁ ଦେଖି ଉଡ଼ିଗଲା ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ହୋସ,ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଦେଖନ୍ତୁ

ଆପଣ ନିଜେ ଭାବନ୍ତୁ,ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ କାରରେ ଆସି ବସିଲେ ଆଉ ତାପରେ ଆପଣଙ୍କ କାର ଭିତରେ ସାପ ଦେଖିଲେ, ତେବେ ଆପଣ କେମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିବେ ? ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଆପଣ ଭୟଭୀତ ହେଇଯିବେ | ଏବେ ଏଭଳି ଏକ ଭୟାନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ପରିବାର ଆସି ସେମାନଙ୍କ କାରରେ ବସିଥିଲେ, ତା’ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ କାର ଦେଖାଗଲା |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଏମିତି ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯେଉଁଠାରେ ଏପରି ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯାଏ, ଯାହା ଆଗରୁ କେହି ଦେଖି ନଥିବେ | ବେଳେବେଳେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ବି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯାଏ,ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ସାପ ଏପରି ଏକ ଜନ୍ତୁ ଯେ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ମୁହଁ ବନ୍ଦ ହେଇଯିବ, କିନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ତାକୁ ଦେଖି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ସାପଟି କେମିତି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ? ବାସ୍ତବରେ, ଗୋଟିଏ ପରିବାର ଆସି ସେମାନଙ୍କ କାରରେ ବସିଥିଲେ, ଏବଂ ଦେଖିଲେ ଯେ ସାପ ଟି କାର ଭିତରେ ଆରାମରେ ବସିଛି | ଏକ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଏଇ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ସାପର କିଛି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି |

ଆପଣ ନିଜେ ଭାବନ୍ତୁ,ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ କାରରେ ଆସି ବସିଲେ ଆଉ ତାପରେ ଆପଣଙ୍କ କାର ଭିତରେ ସାପ ଦେଖିଲେ, ତେବେ ଆପଣ କେମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିବେ ? ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ ଆପଣ ଭୟଭୀତ ହେଇଯିବେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଭଳି ଏକ ଭୟାନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାର ଆସି ନିଜ କାରରେ ବସିଥିଲେ, ଏବଂ ଦେଖିଲେ ଯେ ଗୋଟିଏ ସାପ କାର ଭିତରେ ଆରାମରେ ବସିଛି | ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି | ସେହି ପୋଷ୍ଟରେ ସାପର ଅନେକ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଆପଣ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକୁ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ସାପ ଧରାଳି ଜୋଶ ଦୁର୍ଗର ଅଫିସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଦେଖିପାରିବେ | ଏହି ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଏହା କେବଳ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ହିଁ ହୁଏ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ କାରକୁ ଫେରିବେ ଓ କାଚ ରେ ଗୋଟେ ଅଜଗର ଗୁଡ଼ାଇ ହୋଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ | କାରକୁ ଥଣ୍ଡା ରଖିବା ପାଇଁ ଏକ ପରିବାର ତାଙ୍କ କାର ର ଝରକା ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବାବେଳେ ଖୋଲା ରଖିଯାଇଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ କାରକୁ ଫେରିଲେ ! ଏହା କିପରି ଆୟୁଷ | ପିଟରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଏହି ସପଟିକୁ ଉତ୍ତର ବ୍ରିସବେନ କ୍ୟାଚର ଦ୍ୱାରା ବାହାର କରିଥିବାରୁ । ”

ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାପର ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡିକ ଦେଖି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି – କେମିତି ଏ ସାପଟି ଭିତରକୁ ଗଲା | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ଯଦି ମୁଁ ସାପ ଦେଖେ ତେବେ ମୁଁ କାର ଭିତରକୁ ଯିବି ନାହିଁ | ତୃତୀୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି – ଯିଏ ଏହି ଫଟୋଗୁଡିକ କ୍ଲିକ୍ କରିଛି, ତାଙ୍କର ବହୁତ ସାହସ ଅଛି | ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କର ଅଦ୍ଭୁତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ବାଣ୍ଟୁଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *