ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :ସାପକୁ ଛୁରୀରେ କାଟି କାଟି ଖାଇଗଲା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ,ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଭୟଭୀତ !

ବେଳେବେଳେ ଏପରି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଦେଖାଯାଏ, ଯାହା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦିଏ, ଆଉ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏହି ଭିଡିଓରେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଛୁରୀରେ ଟେବୁଲରେ ରଖାଯାଇଥିବା ‘ସାପ’କୁ ଛୁରୀ ରେ କାଟିକି ଅଲଗା କରନ୍ତି | ପ୍ରକୃତରେ ଏହା ଏକ କେକ୍ ଥିଲା, ଯାହା ସାପ ଆକାରରେ ତିଆରି ହୋଇଥିଲା, ଏହାକୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଚିହିଁବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର | ଇନ୍ଷ୍ଟଗ୍ରାମ ରେ ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଟି କୁ ଲୋକ ମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି, ଏବଂ କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବାବେଳେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସେମାନେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଡରି ଯାଇଥିଲେ |

ଆମ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବାସ୍ତବବାଦୀ ସାପ କେକ୍

ଏହି ଭିଡିଓ ଅକ୍ଟୋବର 11 ରେ @sideserfcakes ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା, ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଥିଲା, ‘ଆମ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବାସ୍ତବ ସାପ କେକ୍’ କେକ୍ ହଳଦିଆ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗରେ ସାପର ଆକାରରେ ତିଆରି କରାଯାଇଥିଲା, କେକ୍ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ତିଆରି ହୋଇଛି ଯେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ପ୍ରକୃତ ଏବଂ ନକଲି ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ କରିବା କଷ୍ଟକର |

ଛୁରୀରେ ‘ସାପ’ କାଟିବା ପରେ ଏହା ବୁଝାପଡୁଛି ଯେ କ’ଣ ହେଉଛି

ଭିଡିଓରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଛୁରୀରେ କେକ୍ କାଟନ୍ତି, ଯାହା ପରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ବୁଝିପାରନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାପ ବୋଲି ଭାବିଥିବା ପ୍ରକୃତରେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ସାଇଡର୍ଫ କେକ୍ ଅଟେ। ଷ୍ଟୁଡିଓ ନାମରେ ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରାୟ ସାତ ଲକ୍ଷ ଅନୁସରଣକାରୀ ଅଛନ୍ତି, ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ବାସ୍ତବବାଦୀ କେକ୍ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | 1 ଲକ୍ଷ 10 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ବାସ୍ତବିକ ସାପ କେକ୍ ର ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରିଥିବାବେଳେ 1300 ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି |

ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ମାନେ କରୁଛନ୍ତି କାମ ର ପ୍ରଶଂସା

ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଥିଲି’, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା କେକ୍ ନିର୍ମାତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି କହିଥିଲେ, ‘ତୁମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ, ବହୁତ ଭଲ କୌଶଳ’ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ମୁଁ ତୁମକୁ ବହୁତ ଡରୁଛି ‘। ମୁଁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେଉଛି , ଏହା ଏକ କଳା ଅଟେ’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *