୧୯ ବର୍ଷର ପ୍ରେମିକା ୬୧ ବର୍ଷର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ପରିବାର ସହ ସାକ୍ଷାତ କରାଇଲେ, ରାଗରେ ମା-ବାପା ପୋଲିସକୁ ଡାକିଲେ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା, ଜାଣନ୍ତୁ ପୂରା ଘଟଣା

ଆମେରିକାରେ ଜଣେ ୧୯ ବର୍ଷର ଝିଅ ୬୧ବର୍ଷର ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପରେ ଖୁଲାସା କରିଲେ ପ୍ରଥମେ ତାଙ୍କର ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ଆପଣେଇବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଲେ। ଯୁବତୀ କହିଲେକି ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜର ପ୍ରେମୀନୁ ନେଇ ପ୍ରଥମ ଥର ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରାଇଲେ, ଘର ଲୋକ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ପୋଲିସ ଡ଼ାକିଥିଲେ।

୧୯ ବର୍ଷର ଯୁବତୀ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା ପରେ ବିବାହ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ଜଣାଇଦେଉଛୁକି ବୃଦ୍ଧ ପ୍ରଥମରୁ ଦୁଇଟି ପିଲାର ବାପା ଥିଲେୟ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ ଜଣାଥିଲା।

ଯୁବତୀ କହିଲେକି ତାଙ୍କର ମା-ବାପା ପ୍ରଥମ ଥର ପୋଲିସକୁ ଡାକିଲେ କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମ୍ପର୍କ ଯୋଡିଯିବା ପରେ ପରିବାରରେ ତାଙ୍କର ସ୍ଵାଗତ କରାଗଲା। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛିକି ବୃଦ୍ଧ ଓ ସେହି ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟସ ମଧ୍ୟରେ ୪୨ ବର୍ଷର ଅନ୍ତର ଅଛି।

୧୯ ବର୍ଷର ସଇନ୍ୟୁ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଆଣ୍ଡ୍ରେ ଚେୟେନ-ସ୍ମାଇଲି ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ୨୦୨୦ରେ ୬୧ବର୍ଷୀୟ ସ୍ଵାମୀ କେବିନଙ୍କୁ ଡ଼େଟିଙ୍ଗ ସାଇଟରେ ଭେଟିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୪୨ବର୍ଷ ବୟସର ଅନ୍ତର ଥିବା ସତ୍ବେ, ସେ ଆରମ୍ଭ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ବାୟୋ ଦେଖି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ଲେଖାହୋଇଥିଲାକି ସେ ଏକ ଅନୁଭବି ସୈନ୍ୟ ପୋଲିସରେ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି।

ସ୍ମାଇଲି ମୁଁ ଅନଲାଇନ ଚାଟ କରିବାର କିଛି ମାସ ଭିତରେ ଅଧିକାରୀ ରୂପରେ ପରସ୍ପରକୁ “ଆଇ ଲଭ ୟୁ” କହିଲେ। ଆଣ୍ଡ୍ରେ ପ୍ରେସକୁ କହିଲେକି,”ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଉତ୍ସାହିତ ଓ ଡରି ଯାଇଥିଲି। ଯୁବତୀ କହିଲେକି ତାଙ୍କର ସ୍ଵାମୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ସେହି ବିଷୟରେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି। ଯେଉଁ ଦିନ ସେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଥିଲେ।

ଯୁବତୀ କହିଲେକି।”କେଭିନ ପ୍ରଥମ ପଦକ୍ଷେପ ଉଠାଇଥିଲେ। ସେ ନିଜ ହାତକୁ ମୋ ଚେହେରା ଉପରେ ଲଗାଇଲେ ଓ ମୋତେ ପ୍ରଥମେ କିସ କରିଲେ। ଏହା ଆମର ପ୍ରଥମ ସାମ୍ନା-ସାମ୍ନୀ ସାକ୍ଷାତ ଥିଲା। ଆମେ ଦୁଇଜଣ ସଠିକ ଉପାୟରେ ସହମତ ଥିଲୁକି ଏହା ପ୍ରଥମ ନଜରର ପ୍ରେମ ଅଟେ।”

ଆଣ୍ଡ୍ରେ ଆଗକୁ କହିଲେକି,”ଆମର ପ୍ରଥମ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସେନା ବିଷୟରେ ଥିଲା ଓ ସେ ମୋ ବିଷୟରେ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରୁଥିଲେ ଓ ଆମେ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପର ସହ ମିଶୁଗଲୁ। “ଆମେ ପରସ୍ପର ସାଥିରେ ସବୁକିଛି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଲୁ।”

କେବିନ ମୋତେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଲାଗନ୍ତି,”ଯେଉଁ ଜିନିଷ ଆମର ସମ୍ପର୍କକୁ ଆମ ପାଇଁ ଏତେ ମହାନ ଓ ପରିପୂର୍ଣ କରିଥାଏ, ତାହା ହେଉଛି ପରସ୍ପର ପାଇଁ ଲଗାତାର ବଢୁଥିବା ପ୍ରେମ।” ଆଣ୍ଡ୍ରେ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, କେବିନଙ୍କ ବିବାହକୁ ୧୯ ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଛି ଓ ତାଙ୍କର ୧୬ ଓ ୨୩ ବର୍ଷର ଦୁଇଟି ପିଲା ଅଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *