ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ନୁସରତ ଜହାଂଙ୍କ ପୁଅର ବାପା କିଏ ! ଲୋକଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେଲାନାହିଁ ବାପାଙ୍କ ନାମ ଜାଣିଲା ପରେ

ବଙ୍ଗାଳି ଫିଲ୍ମର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ତଥା ଟିଏମସି ସଂସଦ ନୁସରତ ଜହାଂ ନିକଟରେ ଗୋଟିଏ ପିଲାକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ବେଳେବେଳେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ନାମ ପଚରାଯାଉଛି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପୁଅର ବାପାଙ୍କ ନାମ ପଚରାଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋଟିଏ ସ୍କ୍ରିନସଟ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ପିଲାର ନାମ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ |

ଯେତେବେଳେ ନୁସରତ ଜହାଂଙ୍କୁ ପଚରାଯାଇଥିଲା ଯେ ପିଲାର ନାମ କୁହନ୍ତୁ, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହା କହି ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଯେ ଯିଏ ମୋ ପିଲାର ବାପା ଅଟନ୍ତି, ସେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବାପା ହୋଇସାରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେ ବାହାରେ ନିଜେ ପିଲାର ବାପାଙ୍କ ନାମ କହିନଥିଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେତେବେଳେ ପୁଅର ନାମ ପାଇଁ ଜନ୍ମ ପ୍ରମାଣପତ୍ରର ଆବେଦନ କରାଗଲା, ସେତେବେଳେ ବାପାଙ୍କ ନାମ ନିଜେ ନିଜେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଗଲା | କୋଲକାତା ନଗର ନିଗମରେ ଜନ୍ମ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ପାଇଁ ନିବେଦନ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଆବେଦନରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ “ବାପାଙ୍କ ନାମ ସ୍ଥାନରେ ଦେବାଶିଷ ଦାସଗୁପ୍ତା ଲେଖାଯାଇଛି |”

କିଏ ସେହି ଦେବାଶିଷ ଦାସଗୁପ୍ତା :-

ବଙ୍ଗାଳି ଅଭିନେତା ୟଶ ଦାସଗୁପ୍ତାଙ୍କ ନାମ ହିଁ ଦେବାଶିଷ ଦାସଗୁପ୍ତା ଅଟେ | ଦେବାଶିଷ ଅନେକ ବଙ୍ଗାଳି ସିରିଏଲ ଏବଂ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ନୁସରତ ଜହାଂ ଏବଂ ଦେବାଶିଷଙ୍କ ଅଫେୟରର ଖବର ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଦୁହେଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହାକୁ ନେଇ ନିଶ୍ଚିତ କରିନଥିଲେ |

View this post on Instagram

A post shared by Nusrat (@nusratchirps)

ଦୁହେଁ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ଏକାଠି ମଧ୍ୟ ଥିଲେ, ତେଣୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲା ଯେ ୟସ ଦାସଗୁପ୍ତା ବର୍ତ୍ତମାନ ପିଲାର ବାପା ହୋଇପାରନ୍ତି, ନୁସରତଙ୍କ ଡେଲିଭରି ଟାଇମରେ ମଧ୍ୟ ୟସ ତାଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଥିଲେ | ଏହି ସ୍କ୍ରିନସଟକୁ ଦେଖିବାପରେ କୁହାଯାଇପାରେ ଯେ ନୁସରତଙ୍କ ପିଲାର ବାପା ଦେବାଶିଷ ହିଁ ଅଟନ୍ତି | ତେବେ ଏହା ଏକ ଭାଇରଲ ଫଟୋ ଅଟେ, ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରାଯାଇନାହିଁ | ସେ ୨୦୧୯ ମସିହାରେ ନିଖିଳ ଜୈନ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବହୁତ ସମୟ ହେଲାଣି ଦୁହେଁ ଅଲଗା ରହୁଥିଲେ |

ପିଲାର ନା ନୁସରତ ନିଜେ ଜଣାଇଲେ :-

ନୁସରତ ଅଗଷ୍ଟ ୨୬ ତାରିଖରେ ହିଁ ମା ହୋଇଥିଲେ | ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେବାପରେ ସେ ପ୍ରଥମଥର ମିଡ଼ିଆ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ | ମିଡ଼ିଆର ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକର ଜବାବ ଦେଇ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ “ଈଶାନ ବିଲକୁଲ ସୁସ୍ଥ ଅଛି |” ତେବେ ସେ ସେତେବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ମୁଁ ତାକୁ ଈଶାନ ନାମରେ ଡାକୁଛି, ଅଲଗା ଅଲଗା ଲୋକ ତାକୁ ଅଲଗା ନାମରେ ଡାକନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖିବାପରେ ଏହା ଜଣାପଡିଛି ଯେ ତାର ନାମ ଈଶାନ ହିଁ ଅଟେ | ଯେତେବେଳେ ନୁସରତଙ୍କୁ ପଚରାଗଲା ପୁଅର ଫଟୋ କେବେ ଦେଖାଇବେ, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବାପା ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ତାକୁ କେହି ଦେଖନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *