ଉସେନ ବୋଲ୍ଟ ବନିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା ଯୁବକ,କିନ୍ତୁ ହେଲା ଏମିତି କିଛି,ଲୋକମାନେ ଦେଖିକି ହସିହସି ଗଡି ଯାଉଛନ୍ତି

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏମିତି ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯେଉଁଠାରେ ବହୁତ ମଜାଦାର ଓ ଅଜଵଗଜଵ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ|କିଛି ଏମିତି ଭିଡିଓ ରହିଥାଏ ଯାହା ସାମ୍ନାରେ ଆସିଲେ ବହୁତ୍ ମଜା ଲାଗେ|ଆପଣ ସମସ୍ତେ ଏମିତି କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ ଯେଉଁଥିରେ ବହୁତ ଛୋଟ ତ ବହୁତ ଵଡ ବହୁତ ମୋଟା ତ ବହୁତ ପତଳା ନଜରକୁ ଆସିଥିବ|ଏମିତି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ|ଯାହାକୁ ଦେଖି ସବୁ ଦର୍ଶକ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥାନ୍ତି|

ଏଵେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଏକାଉଣ୍ଟ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହା ହୋଲ୍ଡ ମାଇଁ ଵିଅର ଏକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି|ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦୁଇଜଣ ମୋଟା ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଦୁଇଟି କୁକୁର ମଧ୍ୟ ରହିଛି|ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣେ ଅନ୍ୟ ସହ ପଳାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଟନ୍ତି ଓ ଯେମିତି ପଳାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥାନ୍ତି ସେଥିରୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବହୁତ ଜୋରରେ ନିଜ ପେଟ ସହ ପଡିଯାଏ|ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରିବ ଯେ ବ୍ୟକ୍ତି ପଡିଥିବ ଯେ କେତେ ଆହଣ ହୋଇଥିବ|

ଭିଡିଓରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ ବହୁ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି|ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି କ’ଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଠିକ୍ ରହିଛି?ଆଉଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁ ସାହସ ରହିଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ବହୁତ ମୋଟା ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଭାଗିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି|ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଛି ଲୋକ ହସିବା ଇମୋଜୀ ଓ କିଛି ଦୁଃଖ ଇମୋଜି ଦେଇଛନ୍ତି|ଆମେ ଦୁଃଖି ଥିବା ଇମୋଜିରୁ ଏହା ଅନୁମାନ କରାପାରିବା ଯେ ଲୋକମାନେ ବ୍ୟକ୍ତି ଖସିପଡୁଥିବା ଦେଖି ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଅଟନ୍ତି|

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *