ପାଟିରୁ ନିଆଁ ବାହାର କରିବା ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା,ଯାହା ହେଲା ଆପଣ ଦେଖିଲେ ଡରିଯିବେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭୟଙ୍କର ଭିଡିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ପ୍ରାୟତଃ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥାଏ | ବେଳେବେଳେ ତ ଏହି ଲୋକମାନେ ନିଜର ଅଜବ ପ୍ରକାରର ଷ୍ଟଣ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାପାଇଁ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ମଧ୍ୟ ପକାଇ ଦିଅନ୍ତି | ତେବେ କିଛି ଲୋକ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି ତ ଆଉ କିଛି ଲୋକ ସର୍ବସାଧାରଣ ସାମ୍ନାରେ ମଜାକ ପାଲଟିଯାନ୍ତି | ନିକଟରେ ଏପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନିଆଁ ସହିତ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବାଟା ଭାରି ପଡିଲା |

ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଆଁ ସହିତ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବା ଚକ୍କରରେ ସେ ବହୁତ ବଡ଼ ଭୁଲ ମଧ୍ୟ କରିଦେଲେ ଏବଂ ସେ ନିଜ ପାଟିରେ ହିଁ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଲେ | ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ତ ନିଶ୍ଚୟ ଲାଗିବ, କିନ୍ତୁ ଗାଳି କରି ଉପହାସ ମଧ୍ୟ କରିବେ |

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ଦିଆସିଲି କାଠି ଜଳାଇ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ନିଜ ପାଟି ପାଖକୁ ନେଉଛନ୍ତି, ଯାହାପରେ ଏପରି ଲାଗେ ଯେପରି ତାଙ୍କ ପାଟିରୁ ହିଁ ନିଆଁ ବାହାରୁଛି | କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସେହି ନିଆଁ ଝୁଲଗୁଡିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଶରୀରରେ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଯାଏ ଏବଂ ନିଆଁ ଜାଳିବାକୁ ଲାଗେ, ଯାହାପରେ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ସେହି ନିଆଁକୁ ଲିଭାଇ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇ ଦିଅନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓ ଦେଖି ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଟିକେ ଡର ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଉପହାସ କରିବେ ଯେ ଏପରି କଣ କିଏ କରେ ? ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖି ଖୁବ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆଉଥରେ ଏମିତି ଖେଳ ଖେଳିବ ନାହିଁ |” ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଏହିପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ |” ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ଅନେକ ୟୁଜର ନିଜ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲେଖି ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅନେକ ଲୋକ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *