ବିରାଟ କୋହଲି ଭାଙ୍ଗିଲେ ସବୁ ରେକର୍ଡସ, ଇତିହାସରେ ଲେଖା ହେଲା ନାମ

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ପରଫରମାନ୍ସ କ୍ରିକେଟ ପଡିଆରେ ଯେମିତି ବି ରହୁ, କିନ୍ତୁ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସବୁବେଳେ ହିଟ ରହିଥାନ୍ତି | ଏହାର ପ୍ରମାଣ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମିଳିଛି, ଯେତେବେଳେ ସେ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ |

ବିରାଟଙ୍କ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ୧୫ କୋଟି ଫୋଲର୍ସ :-

ଭାରତୀୟ କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଫଟୋ ବ୍ଲଗିଂଗ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଫୋଲର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୫୦ ମିଲିୟନ ହୋଇଯାଇଛି | ଏହି ସଫଳତାକୁ ହାସଲ କରିଥିବା ସେ ପ୍ରଥମ ଏବଂ ଏକୁଟିଆ ଭାରତୀୟ ହୋଇଗଲେ | ଖେଳ ଦୁନିଆରେ ସେ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଫୋଲର୍ସଙ୍କ ମାମଲାରେ ଚତୁର୍ଥ ନମ୍ବରରେ ଅଛନ୍ତି |

ଟପରେ କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲ୍ଡୋ :-

୩୩୭ ମିଲିୟନ ଫୋଲର୍ସ ସହିତ ଫୁଟବଲର କ୍ରିଷ୍ଟିଆନୋ ରୋନାଲ୍ଡୋ ଏହି ଲିଷ୍ଟରେ ଟପରେ ଅଛନ୍ତି | ଦ୍ୱିତୀୟ ନମ୍ବରରେ ଲିଓନେଲ ମେସି ଅଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କର ୨୬୦ ମିଲିୟନ ଫୋଲର୍ସ ଅଛନ୍ତି, ସେହିପରି ନେମାର ଜୁନିୟରଙ୍କର ୧୬୦ ମିଲିୟନ ଫୋଲର୍ସ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତୃତୀୟ ନମ୍ବରରେ ଅଛନ୍ତି |

ଏସିଆରେ ନମ୍ବର ୱାନ ଅଟନ୍ତି କୋହଲି :-

ଟିମ ଇଣ୍ଡିଆର କ୍ୟାପଟେନ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଫୋଲର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ଏସିଆନ ସେଲିବ୍ରେଟିଜମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ରହିଛି | କୋହଲି ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ୭୫ ମିଲିୟନ ଫୋଲର୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପ୍ରଥମ ଏସିଆଇ ହୋଇଥିଲେ |

ଫେସବୁକ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟରରେ ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ ଫ୍ୟାନ ଫୋଲୋଇଙ୍ଗ :-

ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ବ୍ୟତୀତ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କର ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ଫେସବୁକ ଭଳି ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଜବରଦସ୍ତ ଫ୍ୟାନ-ଫୋଲୋଇଙ୍ଗ ରହିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ତାଙ୍କର ଟ୍ୱିଟରରେ ୪୩.୪ ମିଲିୟନ ଏବଂ ଫେସବୁକରେ ୪୮ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଫୋଲର୍ସ ଅଛନ୍ତି |

ବିରାଟ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଲେ :-

ନିକଟରେ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କୁ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ସେଲିବ୍ରେଟିଜର ଲିଷ୍ଟରେ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛନ୍ତି |

ବିରାଟଙ୍କର ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟ ୫ କୋଟିର ଅଟେ :-

ଡଫ ଆଣ୍ଡ ଫେଲପ୍ସଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସେଲିବ୍ରିଟି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଭାଲ୍ୟୁଏସନ ଷ୍ଟଡି ୨୦୨୦ ଅନୁଯାୟୀ ବିରାଟ କୋହଲି ୨୩୭.୭ ମିଲିୟନ ଡ଼ଲାରର ବ୍ରାଣ୍ଡ ମୂଲ୍ୟ ସହିତ ଭାରତର ସବୁଠାରୁ ଧନୀ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ଭାବରେ ଟପରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ | ଭାରତୀୟ କ୍ୟାପଟେନମାନେ ନିଜର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରିଥାନ୍ତି | ଏହାର ତୁଳନାରେ ରୋନାଲ୍ଡୋ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରାୟୋଜିତ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ୧୧.୭୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *