ଫୁଲ ଚାର୍ଜ କଲେ ୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ ଏହି ଧମାକାଦାର ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ,ବ୍ୟାଟେରୀର ହେଲା ଟେଷ୍ଟ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

Ulefone ନିକଟରେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ମାର୍କେଟରେ ନିଜର Ulefone Power Armor 13 ସହିତ ଧମାକାଦାର 13200mAh ର ବ୍ୟାଟେରୀ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | କହିବାକୁ ଗଲେ ଫୋନର ବ୍ୟାଟେରୀକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣଭାବେ ଶେଷ କରିବାପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ବିଶ୍ୱାସ ହେଉନାହିଁ ତେବେ କମ୍ପାନୀ ଏହାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଜାରି କରିଦେଇଛି | ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଫୋନର ବ୍ୟାଟେରୀର ଡ୍ରେନ ଟେଷ୍ଟ କରିଛି | ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଚମକି ପଡିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ କହିବେ ଯେ ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ କେତେବେଳେ ଶେଷ ହେବ | ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଭିଡିଓରେ ଏମିତି କଣ ରହିଛି …

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏତେ ସବୁ କଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ଶେଷ ହେଲାନାହିଁ ବ୍ୟାଟେରୀ :-

ସାଧାରଣତଃ ଭାବରେ ରଗଡ଼ ଫୋନ ବ୍ୟାଟେରୀ ଲାଇଫର ମାମଲାରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ Ulefone ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣଭାବେ ବଦଳାଇ ଦେଲା | ଯେପରିକି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ, ସେ ୧ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନଲାଇନ ସ୍ଟ୍ରିମିଙ୍ଗ ସଂଗୀତ ପରେ ମଧ୍ୟ କେବଳ ୨% ବ୍ୟାଟେରୀ ସରିଲା, ୧ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ଅନଲାଇନ ଭିଡିଓ ସ୍ଟ୍ରିମିଙ୍ଗ ପରେ ୨% ବ୍ୟାଟେରୀ ଏବଂ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ FHD ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ ପାଇଁ କେବଳ ୬% ବ୍ୟାଟେରୀ ସରିଲା |

ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲଗାତାର ଗେମ ଖେଳିବା ପରେ କେବଳ ୫% ବ୍ୟାଟେରୀ ସରିଲା | ଶେଷରେ ୩୦ ମିନିଟର ପିଟିଟି କଳିଙ୍ଗ କରାଗଲା, ଯେଉଁଥିରେ ମାତ୍ର ୩% ବ୍ୟାଟେରୀ ଶେଷ ହେଲା | ଏହି ସବୁ କାମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଡିଭାଇସରେ କେବଳ ୧୮% ବ୍ୟାଟେରୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଲା | ଏହି କଥାକୁ ମନା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଯେ ବ୍ୟାଟେରୀ ସହଜରେ ଶେଷ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ |

କମ୍ପାନୀ ଭିଡିଓ ଜାରି କରି ଏହା କହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି ଯେ କେବଳ କହିବାପାଇଁ ଏଥିରେ 13200mAh ର ବ୍ୟାଟେରୀ ନାହିଁ | ଏହାର ବ୍ୟାଟେରୀ ସହଜରେ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫୋନ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ Ulefone ର ଅଫିସିଆଲ ୱେବସାଇଟକୁ ଯାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *