ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : କୁକୁଡ଼ାକୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲା ଯୁବକ, ପକ୍ଷୀ ଦେଲା ଏମିତି ଶିକ୍ଷା, ଖରାପ ହୋଇଗଲା ତାର ଅବସ୍ଥା

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପଶୁମାନଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ରହିଛି | ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସେମାନଙ୍କ ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ଦେଖି ନିଜର ସମୟ ବିତାଇ ଥାନ୍ତି | ଗୋଟେ ପଟେ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପାଳିତ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରି ଦେଖନ୍ତି, ସେହିପରି ଅନ୍ୟ କିଛି ଏପରି ଲୋକ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ବିନା କାରଣରେ ଏହି ନିରୀହ ପଶୁପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ | ଏପରି ଲୋକମାନେ ପଶୁମାନଙ୍କୁ କେବଳ ମାଡ଼ ଦେବା ଏବଂ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ନଥାନ୍ତି ବରଂ ସେମାନଙ୍କୁ ବିନା କାରଣରେ ହଇରାଣ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି | ଅନେକଥର ଏପରି କରିବାବେଳେ ସେମାନେ ନିଜେ ବିପଦରେ ପଡିଯାନ୍ତି | ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କିଛି ହୋଇଛି, ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ କୁକୁଡ଼ା ତାକୁ ଉଚିତ ଶିକ୍ଷା ଦେଲା |

କିଛି ଲୋକ ମଜାରେ ମଜାରେ ପଶୁପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିଥାଏ | ଏପରି ଲୋକମାନେ ନିଜକୁ ବହୁତ ଚାଲାକ ଭାବି ବିଚରା ନିରୀହ ପଶୁପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିଥାନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବେଳେବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ହିଁ ଭାରି ପଡ଼ିଯାଏ | ଆଜ୍ଞା ହଁ, ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଦୁର୍ବଳ ଭାବିବାର ଭୁଲ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ | ଅନେକଥର ଅତି ଛୋଟ ପଶୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଡିଫେନ୍ସରେ ଏପରି ଆକ୍ରମଣ କରେ ଯେ କେବଳ ମଣିଷ ନୁହେଁ ବରଂ ବଡ଼ ବଡ଼ ପଶୁ ମଧ୍ୟ ଡରିଯାନ୍ତି | ଏପରି କିଛି ଏହି କୁକୁଡ଼ା କରିଛି, ଯିଏ କି ନିଜ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ଆସିଥିବା ଯୁବକକୁ ଉଚିତ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by hepgul5 (@hepgul5)

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୋଟିଏ ବାଡ଼ି ନେଇ କୁକୁଡ଼ାକୁ ଡ଼ରାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଅଚାନକ କୁକୁଡ଼ା ରାଗିଯାଇ ଏବଂ ସେ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ ଯୁବକ ପଛରେ ଦୌଡେ | କୁକୁଡ଼ାର ଏପରି ଆକ୍ରମଣ ଦେଖି ଯୁବକ ଡରିଯାଏ ଏବଂ ଓଲଟା ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗେ | ଏହି ଚେଷ୍ଟାରେ ଯୁବକ ଗଛରେ ପଡ଼ିଯାଏ ଏବଂ ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇ ବହୁତ ଜୋରରେ ଦୌଡେ | ଯୁବକଙ୍କୁ ମଜା ଚଖେଇଥିବା କୁକୁଡ଼ାର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ hepgul5 ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ କେବଳ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି, ବରଂ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ କୁକୁଡ଼ାକୁ ହଇରାଣ କରୁଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ସହିତ ଠିକ ହୋଇଛି | ତାକୁ ଏପରି ଶିକ୍ଷା ମିଳିବା ଉଚିତ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *