ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ଷ୍ଟାଫକୁ ଖମ୍ଭରେ ବାନ୍ଧି ମ୍ୟାନେଜର ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ପିଟିଲା

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜଣେ ଚାଇନା ମ୍ୟାନେଜରର କ୍ରୁରତାର ଭିଡିଓ ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ମ୍ୟାନେଜର ଚୋରି କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ନିଜ କର୍ମଚାରୀ ସହିତ ଯେଉଁ ବ୍ୟବହାର କଲା, ତାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଦେଖାଦେଇଛି | ତେବେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିଷ୍ଠୁର ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଏହି ମ୍ୟାନେଜର ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନେକ ସମାଲୋଚନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି | ଘଟଣାଟି ପଶ୍ଚିମ ରୱାଣ୍ଡାର ରୁଟସିରୋ ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ |

ଭାଇରଲ ଭିଡିଓରେ କର୍ମଚାରୀ ଗୋଟିଏ ଖମ୍ଭରେ ବନ୍ଧା ଯାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ସେ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ପ୍ରବଳ ମାଡ଼ କାରଣରୁ ଉପାୟହୀନ ହୋଇ ତଳେ ପଡିଛି | ଏହାସହିତ ତାର ଚାଇନା ମ୍ୟାନେଜର ମଧ୍ୟ ତା ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଛି ଏବଂ ତାକୁ କିଛି କହୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ମ୍ୟାନେଜର ହାତରେ ଗୋଟିଏ ରସି ଅଛି, ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେ କର୍ମଚାରୀର ମୁହଁ ଏବଂ ମୁଣ୍ଡରେ ବାରମ୍ବାର ନିର୍ଦ୍ଦୟ ଭାବରେ ପିଟୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ସମୟରେ କର୍ମଚାରୀ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ ମ୍ୟାନେଜର ତାର କୌଣସି କଥାକୁ ଶୁଣେନାହିଁ ଏବଂ ପିଟିଚାଲେ | ଭିଡିଓରେ ମ୍ୟାନେଜର ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ଠିଆ ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ୟୁଜର୍ସ ମ୍ୟାନେଜର ଏବଂ ତାର ସାଥୀକୁ ଗିରଫ କରିବାକୁ ଦାବି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଲୋକମାନେ ରୱାଣ୍ଡା ଏବଂ ଚାଇନା ଏବେନ୍ସିଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ସବୁ ଲୋକଙ୍କୁ ତ୍ୟାଗ କରି ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବାପାଇଁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି |

ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓରେ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗରିବ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଧନୀ ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ଟର୍ଚର କରି ଆସିଛନ୍ତି | କିଛି ୟୁଜର୍ସ ଗରିବ ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ହେଉଥିବା ଅତ୍ୟାଚାରର ଫୋଟୋ ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ସେହିପରି ଜଣେ ଅନ୍ୟ ୟୁଜର ଘଟଣାକୁ ଲଜ୍ଜାଜନକ କହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି ଯେ କଣ ରୱାଣ୍ଡାରେ ଚାଇନା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଲଗା ନିୟମ ରହିଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *