ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ପୋଲ ଉପରେ ଅଚାନକ ମୋଡିଦେଲେ ଗାଡି, ସିଧା ଯାଇ ନଦୀରେ ପଡିଲା ଗାଡି, ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଏହିପରି ହରକତ ଦେଖି ଲୋକ କହିଲେ- ବିଚାର ବହୁତ ଶୋଷରେ ଥିଲେ

ଦୁନିଆରେ ପ୍ରତ୍ଯେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କାର ଚଳାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ ଲାଗେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଗାଡି ଚଲାଉଥିବା ସମୟରେ ଏମିତି କାରନାମା କରିଦିଅନ୍ତିଯେ କଥା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରକୁ ଆସିଯାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆରେ ଏକ ଏମିତି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ମଜା ଲାଗୁଛି। ଅନେକଙ୍କୁ ଏହା ଶିଖିନଥିବା ଡ୍ରାଇଭରର ହରକତ ଭଳି ଲାଗୁଛି। କିଛି ଲୋକ ଏମିତି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ବହୁତ ହସୁଛନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛିକି ଏକ ଧଳା ରଙ୍ଗର କାର ବଙ୍କା ଉପର ହୋଇ ବ୍ରିଜକୁ ଆସୁଅଛି। କିନ୍ତୁ ଆଗକୁ ଯିବା ପରେ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡିର ଷ୍ଟେରିଙ୍ଗ ଆବଶ୍ୟକରୁ ଅଧିକ ବୁଲାଇଦିଏ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର ସିଧାସଳଖ ତଳେ ଥିବା ପାଣିରେ ପଡିଯାଏ। ପୋଲରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକ ଡ୍ରାଇଭରର ଏହି ହରକତକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି। ପୋଲରୁ ଯାଉଥିବା ଲୋକ ଡ୍ରାଇଭରର ଏହି ହରକତକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🅺🅰🅼🅱🅾🅹_🅵🅸🆁🅼 $ 🆂🅾🅾🅽 🔜10🅺 $ (@kamboj_firm)

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେମିତି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଗଲା ଲୋକମାନେ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ। ଜଣେ ୟୁଜର ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ଦେଖିଲି ନାହିଁ, ଏବଂ କାରକୁ ପାଣିରେ ବୁଡ଼ାଇଦେଲେ। ଦ୍ଵିତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଲେକି ଯେଉଁ ଭାବରେ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡି ଚଲାଉଥିଲେ ତାହାକୁ ଦେଖି ଲାଗୁଛିକି ସେ ନାଦାନ ଥିବେ। ଅନେକ ଲୋକ କାର ପାଣିରେ ପଡିବା ପରେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ସଲାମତି ପାଇଁ ଦୁଆ ମାଗିଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ kamboj_firm ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓକୁ ୪ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହା ଉପରେ ଲୋକ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ କମେଣ୍ଟ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଖବର ଲେଖାଗଲା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୨.୮୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇସାରିଛି। ଏହା ଭାଇରାଲ ମଧ୍ୟ ହେଉଅଛି। ଲୋକମାନେ ଇନଷ୍ଟାରେ ଏହାକୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *