ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : କୁକୁର କରୁଛି ସପିଙ୍ଗ, ବ୍ୟାଗ ଏବଂ ଟଙ୍କା ନେଇ ପହଞ୍ଚିଲା ମାର୍କେଟରେ,ଆଉ ତା ପରେ ….ଦେଖନ୍ତୁ କୁକୁରର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ

ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରାୟତଃ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଟଙ୍କା ଫଟୋ, ଭିଡିଓ ଦେଖି ନିଜ ସମୟ ବିତାଇଥାନ୍ତି | ଆମେ ସମସ୍ତେ ମାଙ୍କଡ, ବିଲେଇ, କୁକୁର ଭଳି ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଡ଼େଉଁଥିବାର ଏବଂ ଖେଳୁଥିବାର ଅନେକଥର ଦେଖିଛନ୍ତି | ଟ୍ରେନିଂ ପରେ ପରଫର୍ମ କରୁଥିବା ପଶୁମାନଙ୍କର ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ରହିଛି | କିନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ କେବେ କୁକୁରକୁ ମାର୍କେଟରେ ଫଳ-ପନିପରିବା କିଣୁଥିବାର ଦେଖିଛନ୍ତି କି ? ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କର ଉତ୍ତର ନା ହେବ, କାରଣ ଏପରି କରିବାପାଇଁ ଫଳ ଏବଂ ପନିପରିବାକୁ ଚିହ୍ନିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିବ | ଟଙ୍କା ଗଣିବା କାମ ମଧ୍ୟ ଶିଖିଥିବା ଆବଶ୍ୟକ | କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ ରହିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ପନିପରିବା କିଣିବାକୁ ବାହାରିଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପାଳିତ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ପରି ରଖନ୍ତି | ଏହି ପଶୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ମାଲିକକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାପାଇଁ ସବୁ ପ୍ରକାରର ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ | ଏପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ତାକୁ ଫଳ କିଣୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରେ | ଏହି ବୁଦ୍ଧିମାନ ଫାମିଲି ଡଗ ପ୍ରତିଦିନ ମାର୍କେଟକୁ ଆସି ନିଜ ମାଲିକ ଏବଂ ତାର ପରିବାର ପାଇଁ ଫଳ-ପନିପରିବା କିଣିଥାଏ | ଏହି କୁକୁର ପ୍ରତିଦିନ ବାସ୍କେଟ ଏବଂ ଟଙ୍କା ନେଇ ମାର୍କେଟରେ ପହଞ୍ଚେ ଏବଂ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ବିନା ଜିନିଷ କିଣିଥାଏ | ସପିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ଏହି ଡଗର ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କିପରି ସେ ନିଜ ପାଟିରେ ବାସ୍କେଟ ଧରି ଆସେ ଏବଂ ଫଳ ବାଛିଥାଏ | ବାସ୍କେଟରେ ହିଁ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦୋକାନୀ ଉଠାଇ କୁକୁରକୁ ଜିନିଷ ଦେଇଥାଏ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଦୋକାନୀ ଟଙ୍କା ନେବାପରେ ଏହି କୁକୁର ତାର ବାକି ପଇସା ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଥାଏ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ମାର୍କେଟରେ ଏକୁଟିଆ ସପିଙ୍ଗ କରୁଥିବା ଏହି କୁକୁରର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଫେସବୁକରେ ଏହାକୁ Woof Woof ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୨୦ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି | ଯିଏ ବି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିଲା ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି, ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହିପରି କୌଣସି କୁକୁରକୁ ପନିପରିବା କିଣୁଥିବାର ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ଦେଖିଲେ | ଏହି କୁକୁର ସତରେ ବହୁତ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଅଟେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.