ପିଲାମାନେ ପୋଲରୁ ନଦୀକୁ ମାରୁଥିଲେ ଡିଆଁ,କିନ୍ତୁ ତା ପରେ ଯାହା ହେଲା ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ତାଯୁବ ହୋଇଯିବେ

ଆମର ଆଖପାଖରେ ଏମିତି ଅନେକ ଲୋକ ଉପସ୍ଥିତ ରହିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଅଜବ-ଗଜବ ହରକତକୁ ପରିଣାମ ଦେବାକୁ ପଛାନ୍ତି ନାହିଁ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯିବେ। ଏହି ଭିଡିଓରେ କିଛି ପୁଅ ପିଲା ପୁଲରେ ଡିଆଁ ମାରୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଏମିତି ହେଲା ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ କାହାରିବି ହୋସ ଉଡିଗଲା।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେକି ପୁଲର ଉପରୁ ପୁଅମାନେ ଡିଆଁ ମାରୁଛନ୍ତୁ। ପ୍ରଥମେ ଏକ ପୁଅ ନଦୀକୁ ଡିଆଁ ମାରିଲା। କିନ୍ତୁ ଯେମିତି ଦ୍ଵିତୀୟ ପୁଅ ନଦୀରେ ଡିଆଁ ମାରେ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଏକ ବୋଟ ଷ୍ଟିମର ପହଞ୍ଚିଯାଏ। କିନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ପୁଅର ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଗଲା ନଚେତ ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଥାନ୍ତା ଯେଉଁଥିରେ ପିଲାଟିର ଜୀବନ ଚାଲିଯାଇଥାନ୍ତା। ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meemlogy (@meemlogy)

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘meemlogy’ ନାମକ ଏକ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ୧୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇସାରିଛି। ଏତିକି ନୁହେଁ ଭିଡିଓର ମଜା ନେଇ ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଲେ,’କି ଏହାକୁ କୁହନ୍ତିକି ନିଜ ଜୀବନକୁ ବିପଦରେ ପକାଇବା। ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଲେ,’ଯଦି ଗୋଟିଏ ମିନିଟ ରହିଯାଇଥାନ୍ତେ ତେବେ କଣ ରୁ କଣ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତା।’

Leave a Reply

Your email address will not be published.