ଏସବିଆଇ ଡୋରଷ୍ଟେପ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ: ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଦେବ ୨୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା, ଏହି ସୁବିଧାରୁ କିପରି ଲାଭ ଉଠାଇବେ ଜାଣନ୍ତୁ

କାରଣ ମହାମାରୀ ସଙ୍କଟ ସମୟରେ ଦେଶର ସରକାରୀ ଓ ବେସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକ (PSB and Private Bank) ଘରେ ବସିଥିବା ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସେବା ଯୋଗାଇବାର ସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି| ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦେଶର ସର୍ବ ବୃହତମ ସରକାରୀ ବ୍ୟାଙ୍କ “ଷ୍ଟେଟ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ” (SBI) ର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିଛି| ବାସ୍ତବରେ, SBI ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଡୋରଷ୍ଟେପ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସୁବିଧା ଲଞ୍ଚ କରିଛି| ଏହା ଦ୍ୱାରା SBI ଗ୍ରାହକ cash withdrawal to pay order ସହିତ ନୂଆ ଚେକବୁକ ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅନେକ ସୁବିଧା ପାଇବେ|

SBI ନିଜର ଅଭିସିଆଲ ଟୁଇଟର ଏକାଉଣ୍ଟର ଟୁଇଟ କରି କହିଛି ଯେ, “ବର୍ତମାନ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆପଣଙ୍କ ଡୋରରେ”| ଡୋରଷ୍ଟେପ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗର ସୁବିଧାର ଲାଭ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ହିଁ ରେଜିଷ୍ଟର କରନ୍ତୁ| ଡୋରଷ୍ଟେପ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ହୋମ ବ୍ରାଞ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ରେଜିଷ୍ଟର କରି ପାରିବେ| ଡୋର ଷ୍ଟେପ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ଅଧୀନରେ ପଇସା ଜମା ଏବଂ ଉଠାଣର ସର୍ବାଧିକ ସୀମା ପ୍ରତିଦିନ ୨୦,୦୦୦ ଟଙ୍କା ରଖାଯାଇଛି| ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ନନ ଫାଇନାନ୍ସିଆଲ ଟ୍ରାଞ୍ଜାକ୍ସନ କରିବା ପାଇଁ ୬୦ ଟଙ୍କାର ଜିଏସ ଶୁଳ୍କ ଦେବାକୁ ପଡିବ| ଏହା ସହିତ ବିତ୍ତୀୟ ଦେଣନେଣ କରିବା ପାଇଁ ଚେକର ଉଠାଣ ଫର୍ମ ସହିତ ପାସବୁକ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ|

SBIର ନୂଆ ଡୋରଷ୍ଟେପ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସେବା ଜଏଣ୍ଟ,ନନ-ଇଣ୍ଡିଭିଜୁଆଲ ଏବଂ ମାଇନର ଆକାଉଣ୍ଟସ ଉପରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବନାହିଁ। ଯଦି ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପଞ୍ଜୀକୃତ ଠିକଣା ଘର ଶାଖାର ୫ କିମି ବ୍ୟାସାର୍ଦ୍ଧରେ ଥାଏ, ତେବେ ଏହି ସୁବିଧା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ। ଡୋରଷ୍ଟେପ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗରେ ଫାଇନାନ୍ସିଆଲ ଓ ନନ-ଫାଇନାନ୍ସିଆଲ ସେବା ପାଇଁ ୭୫ ଟଙ୍କା ପ୍ଲସ ଜିଏସଟି ଆଦାୟ କରାଯିବ।

ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ ସେବାର ପଞ୍ଜୀକରଣ ମୋବାଇଲ ଆପ୍ଲିକେସନ,ୱେବସାଇଟ କିମ୍ବା କଲ ସେଣ୍ଟର ମାଧ୍ୟମରେ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିପାରିବେ| ଟୋଲ ଫ୍ରି ନମ୍ବର ୧୮୦୦୧୧୧୧୦୩ ରେ କଲ କରି ପଞ୍ଜୀକରଣ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ| ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ଅଧିକ ସୂଚନା ପାଇବା ପାଇଁ https://bank.sbi/dsb ରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ|

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ଏହିପରି ଦେଶବିଦେଶ ଖବର, ଓଡ଼ିଶା ଖବର, କରୋ ଅପଡେଟ, ମନରୋଞ୍ଜନ୍ ଧର୍ମୀ ବିଷୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର, ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆମ ପୋର୍ଟାଲ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଓ ଫୋଲୋ କରନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବରଟି ପସନ୍ଦ ଆସିଲା ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଙ୍କୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ଜାଣି ପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *