ଟ୍ରେନରେ ଅନ୍ତବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧି ବୁଲୁଥିବାର ଦେଖାଗଲେ ସିଏମ ନୀତୀଶଙ୍କ MLA , ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଦେଲେ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ପରାମର୍ଶ

ବିହାରର ଜଣେ ଜେଡିୟୁ ବିଧାୟକ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଏପରି ଲଜ୍ଜାଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ବୋଧହୁଏ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ରାଗିବେ | ଏଠାରେ ଆମେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି ବିଧାୟକ ଗୋପାଳ ମଣ୍ଡଳଙ୍କ ବିଷୟରେ, ଯିଏ କି କିଛି ନା କିଛି କାରଣରୁ ବିବାଦରେ ଘେରି ରୁହନ୍ତି | ଏପରି କହିବାକୁ ଗଲେ ତ ବିବାଦ ସହିତ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି | ଏଥର ସେ ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି | ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତାଗିଦ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ତ ତାଙ୍କୁ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଦେଇ ପକାଇଲେ |

ବାସ୍ତବରେ, ବିଧାୟକ ଗୋପାଳ ମଣ୍ଡଳ ପାଟନାକୁ ଲାଗିଥିବା ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନଗର ଷ୍ଟେସନରୁ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ଯାଉଥିବା ତେଜସ ରାଜଧାନୀ ଏକ୍ସପ୍ରେସରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିଲେ | ସେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ଅନ୍ତବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧି ବୁଲୁଥିଲେ | ଏହା ଉପରେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଯାତ୍ରୀମାନେ ତୀବ୍ର ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ବଦଳରେ ଗୋପାଳ ମଣ୍ଡଳ ଓଲଟି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ | ଯାହାପରେ ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନରେ ବହୁତ ହଙ୍ଗାମା ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା ଚାଲିଛି | ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଗାଳିଗୁଲଜ କରି ଅପମାନ ଦେଉଛନ୍ତି |

ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ଏହି ଟ୍ୱିଟ :-

ବର୍ତ୍ତମାନ ସଫେଇ ଦେଉଛନ୍ତି :-

ବିବାଦ ଗମ୍ଭୀର ଦେଖାଯିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଗୋପାଳ ମଣ୍ଡଳ ସଫେଇ ଦେଉଛନ୍ତି | ଅନ୍ତବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧି ବୁଲିବା ପଛରେ ସେ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ତର୍କ ରଖିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କ ପେଟ ଖରାପ ଥିଲା | ତେଣୁ ସେ ଅନ୍ତବସ୍ତ୍ର ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଯାହା ବି କହୁଛି ସତ କହୁଛି, ମିଛ କହୁନାହିଁ | ଏହାସହିତ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଅପମାନ ଦେବା ଭଳି ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି କଥା ଭାଇରଲ ହେବାରେ ମଧ୍ୟ ଲାଗିଛି | ତେବେ ଏହି ବିଷୟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ମତାମତ କଣ ରହିଛି, ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.