ଆବଶ୍ୟକଠାରୁ ଅଧିକ ୱାର୍କଆଉଟ କରିବାର କଣ ପରିଣାମ ହୋଇଥାଏ,ଏହି ଭିଡିଓରୁ ଦେଖନ୍ତୁ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | କୁକିଙ୍ଗ, ସିଂଗିଙ୍ଗ, ଡ୍ୟାନ୍ସିଂ, ମ୍ୟାଜିକ ଟ୍ରିକଠାରୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ରହିଛି | ଏହିପରି ଲୋକମାନଙ୍କର ୱାର୍କଆଉଟର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥାଏ | ସେଲିବ୍ରେଟିଜମାନଙ୍କଠାରୁ ଆରମ୍ଭକରି ପପୁଲାର ଫିଟନେସ ଟ୍ରେନର୍ସଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ୍ସରସାଇଜ ଏବଂ ୱାର୍କଆଉଟର ଭିଡିଓ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହର ସହିତ ଦେଖନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଶରୀର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନ ଦେଇ ଆବଶ୍ୟକଠାରୁ ଅଧିକ ଏକ୍ସରସାଇଜ କରିଥାନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେମାନଙ୍କର ହିଁ କ୍ଷତି ହୋଇଥାଏ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି କିଛି ହିଁ ହୋଇଛି |

ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଚାହେଁ ଯେ ସେ ଏକଦମ ଫିଟ ଦେଖାଯାଉ | ତେଣୁ କିଛି ଲୋକ ପ୍ରତିଦିନ ଜିମରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଝାଳ ବୁହାଇଥାନ୍ତି ତ ଅନେକ ଲୋକ ପାର୍କ ଏବଂ ଘରେ ଏକ୍ସରସାଇଜ କରନ୍ତି, ଯେପରିକି ଫିଟନେସ ମେଣ୍ଟେନ ରହିବ | ଅନେକ ଲୋକ ସ୍ଟେରୟଡ଼ ସାହାଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବଡି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରି ନିଅନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ନିଜ ବଡିକୁ ସବୁବେଳେ ଫିଟ ଏବଂ ମେଣ୍ଟେନ ରଖିବାପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଆଗ୍ରହ ସହିତ ଠିକ ଡାଇଟ ଏବଂ ୱାର୍କଆଉଟ କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ଲୋକମାନେ ଏହି କଥା ବୁଝିପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଭାବନ୍ତି ଯେ ଅଧିକ ଏକ୍ସରସାଇଜ କରିବାଦ୍ୱାରା ଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଭଲ ବଡି ତିଆରି କରାଯାଇପାରିବ | ଏପରି କିଛି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବୋଧହୁଏ ଭାବିଲେ, ଯାହାର ଭୟଙ୍କର ଭୁଲର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ସୁରଟର ଗୋଲଡ ଜିମର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜିମ ଭିତରେ ହିଁ ଦେହ ଭଲ ନଥିବାରୁ ଏପଟ ସେପଟ ହୋଇ ବୁଲୁଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ସେ ଅସ୍ଥିର ଅବସ୍ଥାରେ ବେଳେବେଳେ ସିଡ଼ିରେ ବସୁଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଚାଲୁଛନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଅଚାନକ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ପଡିଯାନ୍ତି ଏବଂ ବେହୋସ ହୋଇଯାନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ୩୩ ବର୍ଷର ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଅଧିକ ୱାର୍କଆଉଟ କରିବା କାରଣରୁ ହାର୍ଟ ଫେଲ ହୋଇଗଲା | ଏହି ପୁରା ଘଟଣା ଜିମରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଗଲା |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GiDDa CoMpAnY -mEmE pAgE- (@giedde)

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜିମର ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ giedde ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପକୁ ପରସ୍ପର ସହିତ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି କେବଳ ରେଗୁଲାର ୱାର୍କଆଉଟ କରୁଥିବା ଲୋକ ଡରିଯାଇ ନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏକ୍ସପର୍ଟସ ଏବଂ ଜିମ ଟ୍ରେନର ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି ଯେ ନିଜ ବଡି ଅନୁଯାୟୀ ହିଁ ୱାର୍କଆଉଟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଥକା ଲାଗିଲେ ଏକ୍ସରସାଇଜ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ଭିଡିଓ ସତରେ ଲୋମଟାଙ୍କୁରା ଦୃଶ୍ୟ ଭଳି ଅଟେ ଏବଂ ବହୁତ ଭୟଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଅଟେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *