ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇବା ବଦଳରେ ଶତ୍ରୁତା ବାହାର କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ବର-କନ୍ୟା

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଆସିଥାଏ | କିଛି ଭିଡିଓରେ ବିବାହର ରୀତିନୀତି ଦେଖାଯାଇଥାଏ ତ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓରେ ବର-କନ୍ୟା ମସ୍ତି ଭରା ଷ୍ଟାଇଲରେ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଏପରି କିଛି ଆଉ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାମାତ୍ରେ ଆପଣଙ୍କ ହସ ଅଟକିବନାହିଁ |

ଏହି ଭିଡିଓ ବର-କନ୍ୟାଙ୍କ ବରଣମାଳା ସମୟର ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇବା ସମୟରେ ଟିକେ ଗଡବଡ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଶତ୍ରୁ ଭଳି ଦେଖନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖାଗଲାଣି ଏବଂ ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ବିବାହର ରୀତିନୀତି ପାଳନ କରାଯାଉଛି, ସେହିପରି ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟେଜ ଉପରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ବର-କନ୍ୟାଙ୍କୁ ପଣ୍ଡିତ ପରସ୍ପରକୁ ବରଣମାଳା ପିନ୍ଧାଇବା ପାଇଁ କୁହନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବର କନ୍ୟା ବେକରେ ବରମାଳା ପିନ୍ଧାଇବାକୁ ଲାଗେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ ହିଁ କନ୍ୟା ବର ବେକରେ ମାଳା ପିନ୍ଧାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଦୁହିଁଙ୍କ ମାଳା ଫସିଯାଏ | ବରଣମାଳା ପକାଇବା ସମୟରେ ବରର ପଗଡିରେ ମାଳା ଅଟକିଯାଏ, ଯାହାପରେ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ବହୁତ ମଜାଳିଆ ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଆଖପାଖରେ ବସିଥିବା ସବୁ ଲୋକ ହସିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ତେବେ କିଛି ସମୟ ପରେ ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବରଣମାଳାକୁ ଠିକ କରିଦିଅନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Niranjan Mahapatra (@official_niranjanm87)

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଜଣେ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ୟୁଜର official_niranjanm87 ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଦୁହେଁ ବହୁତ ଜଲଦିରେ ଅଛନ୍ତି |” ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ଲୋକମାନେ ବିବାହ ହିଁ କାହିଁକି କରନ୍ତି |” ଏହାବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ଅନେକ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ଏହି ଭିଡିଓରେ କରାଯାଇଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *